Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid a fitymafékem?!

Rövid a fitymafékem?!

Figyelt kérdés
Eddig nem foglalkoztam vele de már élem a nemi életem a barátnőmmel. És szerintem neki is és nekem is jobb lenne ha megműtettném. De nem szeretném ha a szüleim vagy akár ki tudna róla. megoldható hogy egymagam elintézzem a műtétet???????
2014. okt. 15. 17:41
 1/6 anonim válasza:
Ha elmúltál már 18 akkor igen. De ha nem akkor szülői bele egyezés szükséges.
2014. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Óvszer használatnál ez nem lényeges annyira .
2014. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...kivéve,ha tapad az óvszer, vagy annyira húzza a hüvely a féked,hogy az túlfeszül, és ugyanúgy elszakad az óvszeren belül is.
2014. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wolfy86 válasza:
Üdvözletem. Fitymafék-szakadás történt de ahogy észre vettem csak részleges, olvastam itt róla cikket de nem merek dokihoz fordulni vele illetve mindenféle kép szükséges-e a műtéte attól függetlenül hogy sterilen le lett kezelve? A dokiktól is parázok meg a műtétektől. Az a picike kis bőr darab nincs ott jó helyen? A működésében nem zavarja illetve nem is fáj már. Feltétlen szükséges az orvoz kezébe adnom?
2014. okt. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el orvoshoz, mert ha "csak magától" forrt össza, az nagy valószínűség szerint újra el fog szakadni.


A rövid féket érdemes megoldani, vagy inkább teljesen eltávolíttatni. A műtét fájdalmatlan, kb 2

2014. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A műtét fájdalmatlan, kb 20 perc, a teljes gyógyulás 4-6 hét. Nem kell ettől rettegni, rengeteg férfinak meg kell csinálni, eddig mindeni túlélte, és max azt bánta meg, hogy nem fodult hamarabb orvoshoz!


Légy férfi!

2014. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!