Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb egy hónapja voltunk osztály...

Kb egy hónapja voltunk osztálykiránduláson, és azóta nem tudok nyilvánosan wc-zni se iskolában se máshol. Ez azért gáz mert 18 éves fiú vagyok és eddig semmi bajom nem volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
és miért nem tudsz? Zavarba jössz, idegenkedsz, undorodsz, vagy csak simán nem jön ki?
2014. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem jön egyszerűen bármennyire is erőlködöm.
2014. okt. 22. 16:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán történt valami olyasmi a kiránduláson, ami miatt kialakult nálad ez? Pszichológussal kellene elbeszélgetned.
2014. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem az a baj hogy erőlködsz, hogy jöjjön. Úgy nekem sem megy.

Ülj le, aztán nyugi, ne görcsölj rá :)

2014. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Semmi nem történt a kiránduláson csak ittunk.Amikor ott vagyok a wc előtt rám jön a görcs mint pl hiába akarom lenyelni a gyógyszert nem tudom.
2014. okt. 22. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tudatalatti stressz.. Valamiért stresszelsz a klotyón...
2014. okt. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt kéne megtudni hogy min stresszelek.
2014. okt. 22. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj el a pszichológushoz és kiderül.
2014. okt. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 szamo77db ***** válasza:
Talán az van a dolgok mögött, hogy nagyon zavart a kiránduláson, hogy nyilvánosan kellett WC-zned. Biztosan szeretnéd ezt a dolgot intim környezetben rendezni. Otthon ez bizonyára adott. Ha mégis nyilvános helyen kell csinálni, akkor menj be egy fülkébe, akkor is, ha csak vizelsz. Ott nem lát senki és elintézheted az ügyet.
2014. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem voltak ilyen gondjaid, tényleg beszélhetnél egy pszichológussal, hogy kiderítsétek, mi váltotta ezt ki nálad!

Itt egy cikk erről. Van benne pár tipp, hogy mit tegyél, amikor nem sikerül vizelned:

[link]

2014. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!