Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan bírhatnám jobban a...

Hogyan bírhatnám jobban a nyalakodó, nyilvánosan egymást simogató, túl boldog párokat?

Figyelt kérdés

Bpre kell mennem és ami a busz/villamos megállókban vagy a járműveken megy az számomra undorító, nem bírom ki, hogy ne szóljak be nekik, hogy ne nyilvánosan kúrjatok vagy ilyesmi. Felháborító, hogy nem bírják ki amíg hazaérnek. Nem volt még barátom és semmi másra nem vágyom csakhogy végre boldogok legyünk együtt valakivel. Mire este 6ra odaérek a vonathoz már addig 10x rámtört a sírás, mire fél10re otthon vagyok már megölném magam szívem szerint. Viszek nyugtatót és cigit, egyelőre ez a túlélési tervem.

22N


2014. jan. 3. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Had zabálják egymást! Meg az ő életük, nehogy már te mondd meg, hogy mit csináljanak, mégha igazad is van!
2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Mire este 6ra odaérek a vonathoz már addig 10x rámtört a sírás, mire fél10re otthon vagyok már megölném magam szívem szerint."


Most mi is a problémád? Nem igazán értem.

2014. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ők tükröt tartanak neked, hogy te is ezt szeretnéd- Akkor nem tűnne fel ennyire ez a dolog azt hiszem, neked is természetessé válna. Lehet nem a nyalom-falom módon hanem disztingváltabb módon, de te is kimutatnád az összetartozást.

A cigi és a nyugtató ezt nem fogja megoldani, ezt szerintem pontosan tudod, ez pótcselekvés lesz, viszont nagyon hozzá lehet szokni bármelyikhez.

2014. jan. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem szeretnék csak azért összejönni senkivel, elég ronda kihasználás lenne. Csak a holnapi nap lenne ilyen húzós.
2014. jan. 3. 19:13
 5/9 bamboochatheone ***** válasza:
A Family Guy-ból jut eszembe egy idézet Stewie-tól: "Dugnia kellene."
2014. jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az csak rövid távú megoldás.
2014. jan. 3. 19:23
 7/9 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet csak én nem szedek nyugtatót meg nem cigizek, de tényleg elég idegesítő tud lenni, hogy te is erre vágysz, de sajnos nem jön össze, pedig mindent megtennél azért, hogy te is boldog legyél. Ilyenkor szoktam elfordulni és hátat fordítani nekik, és próbálok valami szépre gondolni. Néha sikerül néha nem, csak reménykedni tudok, hogy egy nap engem is megtalál a szerelem és a boldogság. :) 20/N
2014. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
irígy vagy rájuk. :)
2014. jan. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ismerkedj először a külső kerületekkel (ott ritkábban lakott részeket is találsz), aztán ha hozzászoktál, akkor indulj csak el a nagyobb közlekedési csomópontok felé:-)


Budapest egy nagyváros, sok az ember, ezek közül sokan szerelmesek. Sokan rosszkedvűek, sokan illatoznak és sokan büdösek. Sokan vannak és jó sűrűn.

2014. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!