Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért kell néhány nap gyakran,...

Miért kell néhány nap gyakran, "rohamszerűen" vizelnem?

Figyelt kérdés
Olykor előfordul, hogy egyszercsak rámtör és nincs visszaút, ki kell mennem, mert negyed óra leforgása alatt elviselhetetlenné válik. Gyakran jelentkezik ez utazás közben is, akár busszal, akár autóval. Váratlanul jön és következő adandó alklommal muszáj könnyítenem magamon. Legutóbb ilyen egy buszúton történt velem(szerencsémre tudtam, hogy egy megállóban vár a busz). Ami furcsa, hogy amikor már mehetne lassabban indul meg, gyenge sugárban, de nagyon sokat pisilek. Ennek mi lehet az oka?
2014. okt. 23. 19:27
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1 : 23 vagyok.
2014. okt. 23. 20:28
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Ezt azért kérdeztem, mert idősebb korban szokott a prosztata vacakolni és az jár ilyen erőteljes vizelési ingerrel. Aztán alig néhány csepp vizelet van a sürgető inger után. De te még fiatal vagy, nem hiszem, hogy ilyen bajod lenne. Azt mondom, ha záros időn belül nem rendeződik ez a probléma, fordulj orvoshoz!
2014. okt. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!