Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Asztmások! Válaszolnátok...

Asztmások! Válaszolnátok néhány kérdésemre? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés
Még régebben voltam tüdőgondozóba és megállapították hogy asztmás vagyok. Az orvos felírt Foster-t amit minden nap reggel és este egyaránt kétszer kell használnom. A rohamokban segített, azok nincsenek. Viszont még mindig nagyon nehezen tudom kifújni a levegőt, és nem érzem hogy kevesebb lenne a lerakódás. Ilyen téren semmiben sem segített a Foster. Az lenne a kérdésem hogy mostantól az egész életemet így kell leélnem? Még csak 20 éves vagyok! Vagy netán még kéne valamilyen más gyógyszert szednem? Mikor mondható hogy jól van kezelve az asztma? Azt mondják hogy nem gyógyítható, de jól kezelhető. Mit kell jól kezelhetőség alatt érteni? Roham nem lesz, de a fulladás, nehéz kilégzés örökre megmarad? Rettenetesen kétségbe vagyok esve, nem akarok így élni..

2014. szept. 10. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is Fostert kaptam, évekig kellett használnom, de 4 éve már tünetmentes vagyok. /19 éves vagyok most/. Az én asztmám nem allergia miatt volt, hanem vírusfertőzések következtében alakult ki.
2014. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a gyógyszer mellett a sópipát, gyógyszertárban kapható, esténként negyed órát pipázgass, nagyon jól tisztítja a tüdőt, tejterméket hagyd el egy ideig.
2014. szept. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

az ország legjobb tüdőgyógyásza kezelt és a sópipáról és egyáltalán a sóterápiáról azt mondta, hogy hatástalan.


Van a III.ker. Bokor u. 3 vagy 5 alatt egy nagyon jó rendelő, beutalóval lehet oda menni én oda jártam.

2014. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem kell azért kétségbe esned.Érdemes lenne kipróbálnod a gyógynövényeket.Sokaknak segítettek már.Jobbulást!
2014. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor az a legjobb tüdőgyógyász nem asztmás és nem próbálta ki magán. Fiamnak segített a sópipa és a tejmentes diéta, diétás táplálkozás, 2 hónap után abbahagyhatta a szteroidot, és már nem kell fújkálnia.
2014. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!