Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aranyerem van ês atol...

Aranyerem van ês atol fájhat a farkam?

Figyelt kérdés

Aranyér mijatt a péniszem.is faj ,lehet hogy atol.faj .

Mert ha nem egyek.wc re akorr nem fáj csak utána .

Meg a mütét mijen.lehet fáj?

Tejesen.be vagyok parázva meg cikinek.érzem.hogy ijen betegségem.van.

Ês mijen lehet a mütét?



2014. okt. 26. 06:14
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem az aranyérnek nem sok köze van ahhoz hogy fáj a farkad.

Pontosan hogyan fáj a farkad: Mondtad hogy csak wc után, amúgy meg nem...


Ja a másik, mennyi idős vagy? Szerintem érdemes elmenned a dokihoz aztán megkérdezni.

2014. okt. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a 2 testrész nagyon közel van egymáshoz,a fájdalom is átsugározhat .Nem azonnal műtik az ilyeneket ,megpróbálják gyógyszeresen ezt kezelni .Nagyon sok embernek van aranyár betegsége .
2014. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aranyeret nem kell szégyelni,igen sok embernek van,a nők közül sokall többnek van mint a férfiaknak,még fiatal kamasz gyerekeknek is lehet,sőt akár ovisoknak is,aranyérre ha külső aranyered van,tehát a végbél nyílásodnál látsz egy dudort akkor reparon kenőcs jó rá.Ezt vény nélkül meg lehet venni,nem kerül túl sokba.A legtöbb ember az aranyeret nem műtetti meg,sőt nem is kezelteti orvossal csak kenőcsőt vesz rá.Ha nem vérzik nagy wc-zés után túl erősen,csak pici vér van akkor nincs nagy baj.De rostban gazdag táplálkozás és sok folyadék lazítani tud a székleten és akkor kevesebb alkalommal fordul elő,hogy az aranyér előjön.


Nem feltétlenül kell megműteni.De nekem a nemi szervem sosem fájt emiatt.Tehát jó lenne tudni hogy pontosan a nemi szerved hol is fáj?Melyik része fáj?


A lakosság legalább 40%-ékának van aranyere egyes felmérések szerint.

2014. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

heloosztok a farkam töle faj wc után.

Arany erem van vagy.3/4 éve ês van mikor nagyon.vérzik de.átlagba mindig .

Gyárba nem.merek meni mert ha wc.ni.kel.nem.2/5 perc hanem 30 pec meg még utána 25 perc hogy visza huzogyon adig kell piheni vele.

Azért akarnám mútetni csak félek töle ngyon

2014. okt. 26. 21:32
 5/5 szamo77db ***** válasza:
Elhiszem, hogy félsz a műtéttől. Ezért kéne orvoshoz menni és megbeszélni vele, hogy egyelőre gyógyszeres kezelést szeretnél. Sokféle kúp és kenőcs van, hátha beválik valamelyik. Fontos a tisztaság és a könnyű, puha széklet is.
2014. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!