Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ég, viszket, és ilyen fehér...

Takacsek kérdése:

Ég, viszket, és ilyen fehér "hámréteg" lett a makkomon illetve az azt fedő bőrön valamint a párom csiklójánál is hasonló a helyzet. Mi lehet ez? Mit lehet tenni ellene házilag? Canesten helyrehozná mindkettőnknek? 18n 19f

Figyelt kérdés
2014. okt. 26. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzáfűznék, hogy "ezzel, amit írsz van még egy nagy baj": egy szóval sem mondtam, hogy nem ismerem. Csak azt, hogy te attól nem vagy több, vagy hitelesebb, hogy másokkal, mások tudásával villogsz. Te hülyézel le, amikor láthatóan szövegértési nehézségeid (is) vannak? Bevallom nem is vártam mást egy magadfajta tudálékos kőbunkótól (ha már ebben a stílusban beszélgetünk).

A "pontos tényeket" sajnos te nem ismerted, azért javítottad ki értelmetlenül, amit írtam az elején. Pedig a TB-s ellátásban az általad "körmönfontabbnak" nevezett nemi betegségeket és az "egyszerűbb bőrgyógyászati eseteket" a bőrgyógyászok általában ugyanott vizsgálják.

De alaposkodj tovább nyugodtan, hiszen látszik, hogy "esetünkben" neked valójában csak ez a fontos!

2014. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem én ütöttem övön alulra magánrendelők oldalainak belinkelésével kettőnk közül... én pusztán reagáltam rá. A gyakorlat nagyon sokszor más mint az elmélet ezt Dr. Tisza Tímea is elmondja egy interjúban, magánklinika-linkelés ide vagy oda. Azért foglalkozik ő ennek a "mélyével" is többeken kívül, mert sokszor a bőrgyógyász nem tud mit kezdeni egy nemibeteggel.

Mielőtt még másokat okosítanál a felfogásodról mi lenne, ha inkább belenéznél a tükörbe?

(Amúgy meg nem azt írtad, hogy "befejezted" a vitatkozást?)

2014. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!