Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mitol van? Surgos.

Az mitol van? Surgos.

Figyelt kérdés
Az mitol van hogy fajt a tudom ha picit nagyobb levegot vettem de olyan szinten hogy ossze tudtam volna esni. Egy, masfel ora kb es elmult utana pisilni kellett kimentem wc-re es ahogy megprobaltam kiengedni abba a pillanatba jobb oldalt az oldalamba a bordaimtol lefele ugy 5-7 centire nagyon eros gorcsot kezdtem el erezni abba a pillanatba ha a mosogep nem lett volna kozvetlen a wc mellett es nem lett volna mibe megkapaszkodjak ott esek ossze. Megkapaszkodtam a mosogepbe lehajtottam a wc-nek azt a tetejet is ami nemm lyukas es arra leultem akkor nagyon erosen elkezdtem szedulni es majdnem kihanytam mindent. De ezt ugy kepzeljetek el hogy gyorsan tortent egymas utan ez a gorcsos resz utan ami tortent kb 10 masodperc alatt zajlott le. Ez mitol van? Aludtam azota egyet es a gorcs valamennyire enyhult de ha nem ugy fekszek ulok vagy allok ahogy alap esetbe kenyelmes lenne akkor egy kicsit enyhebben de erzem azt a gorcsot. Ennek mi az oka?
2014. okt. 28. 20:00
 1/5 A kérdező kommentje:
ja es most ha nagyobb levegot veszek es bent tartom 2-3 mp-re furcsan elkezd bizseregni a kezem nem zsibbad hanem furcsan bizsereg
2014. okt. 28. 20:07
 2/5 szamo77db ***** válasza:
Látom, ez a rosszullét ma este volt. Ne menjetek így neki az éjszakának, kérd meg a szüleidet, hívják ki az ügyeletet! Elég félelmetes volt, ahogy leírtad. Lásson orvos! Nagyon komolyan mondom.
2014. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen csak korhazba nem akarok menni mert lassan oda berletet valthatnek annyit csinalnak hogy infuziora kotnek megvarjak hogy jobban vagyok e masnap ha igen akk meg 3 napig bent tartanak utana kiengednek amikor masnapra infuzio nelkul is jobban lennek nem hianyzik hogy megint ossze vissza szurkaljanak egyik kezbol ver masik infuzio meg akkor megint kancsokba meg fura poharakba kell vizeletet adjak

es rettegek a korhaztol foleg a mutettol mikor egyszer meg akartak muteni a sirogorcs kerulgetett

2014. okt. 28. 20:18
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Nagyon együtt érzek veled! Gyűlölöm a kórházakat. De vannak olyan esetek, amikor muszáj befeküdni. De ha a háziorvosod megnéz, nem is biztos, hogy beküld. Viszont amit leírtál, valóságos horror, aminek utána kell járni, hogy mitől van. Így lehet eredményesen kezelni. Ha úgy alakul, próbálj másik kórházba menni, bár ez eléggé meg van kötve, hogy ki hová tartozik lakhely szerint. Írd már meg, hogy hogy vagy, OK? Akár priviben.
2014. okt. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha WCzés után keletkezett a görcs lehet akár Cystitis acuta is, ha alhasadban érezted. A vizeletedben lehet vér, ami károkat okohzat, mivel a veséd nem megfelelően dolgozik. Mindenképpen vagy urológiát, vagy belgyógyászatot keress fel.
2014. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!