Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szedjem a gyógyszereket?

Szedjem a gyógyszereket?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt voltam urológián ahol krónikus prosztatagyulladást állapítottak meg, meg mellékhere gyulladást. Írt fel az orvos antibiotikumot és gyulladáscsökkentő kupot is. Utána enyhültek a tüneteim (Amúgy herefájdalommal mentem oda, más tünet nem volt). Ma olyan iszonyú fájdalom jött rám, alhasban és jobb oldalt vesekörül, elöl és hátul is, hogy sürrgőségire kellet bemennem. Ahol adtak 2 fájdalomcsillapító infúziot, ami körülbelül fél órán keresztül hatott, de hazaengedtek. Itthon ugyanolyan fájdalmaim vannak, feküdni és ülni sem bírok és wc-zni sem merek, nem mintha mai nap folyamán tudtam volna vizeletet produkálni, pedig már vedelem a teát egy ideje. Nem tudták meg mondani, milyen baktérium állhat a háttérben, mert bakteriális tenyésztést csak hétköznap csinálhatnak, kell hozzá az ANTSZ engedély vagy mi. Tehát hétfőn tudnak felírni gyógyszer is és nem is mertek mert már szedek antibiotikumot, mait 8 hétig kéne. Ma már elég gyógyszer bevettem és a kérdésem az lenne, hogy ezek után amit az urológustól kaptam szedjem? Vagy hagyjam addig ameddig kiderül, mi a másik probléma. Bár azt sem tudom mennyire lehet a kettőnek köze egymáshoz, mert ilyen tüneteim nem voltak régebben. Amúgy a vizeletben 3 keresztes gyulladást találtak amire azt mondta, hogy súlyos.
2014. nov. 2. 00:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérdés tárgytalan. Irány vissza a kórház.
2014. nov. 2. 02:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell szenvedned amig meglesz a labor vizsgálat.

Amint meglesz melyik baktérium az okozója,célírányos gyógyszert írnak fel .Addig meg szedd ami van .

2014. nov. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!