Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Voltam vérvételen pár napja...

Voltam vérvételen pár napja és hívtak, hogy elrontottak valamit a vérvizsgálatnál ezért újra le szeretnék venni a véremet. Aggódnom kellene, hogy találtak valamit csak telefonon nem akarták elmondani?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt mondták hogy elrontottak valamit akkor miért aggódsz? Ha gond lenen azt mondták volna. :)
2014. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet elejtették a vért. Minden munkahelyen vannak kezdő, pályakezdők stb. Ha rossz lenne akkor inkább kapnál egy rossz leletet. Még nem aggódnék.
2014. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. Ha gond lenne, akkor azt nem ők állapítják meg, hanem az orvosod, akinek vissza viszed az eredményt. És ha további vizsgálat szükséges, akkor ő küldene el még más vizsgálatokra.
2014. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aggódnod nem kell, ha van valami akkor kötelezően megmondják neked vagy az orvosodnak, bár a leleten minden jelezve van. Olyan viszont óhatatlanul előfordulhat, hogy valamilyen technikai hiba miatt ellentmondóak bizonyos eredmények.
2014. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Válaszolók nem látjátok mi van a kérdésben.Nem a házi orvosa hívja ,hisz ha elrontottak valamit ,eredményt ő sem kaphatott .A labor eredményt mindig aláirja az ottani vizsgálatokért felelős orvos .Inkább csinálnak egy másik vizsgálatot ,mint hogy rosszat adjanak ki .Bármit is találtak volna ,azt a házi orvos közölné,rá tartozik.
2014. nov. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamo77db ***** válasza:
26%
#1 Nem adtak ki telefonon nekem sem információt, mikor apám kora ősszel kórházba került. Hiába mondtam, hogy a fia vagyok, nem és nem. Mikor mentem másnap látogatni, akkor tudtam az orvosával beszélni.
2014. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha találnak valamit, akkor az a leleten van. Nem visszahívnak újra vért venni
2014. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy csomó rontási lehetőség van, ha ezt mondták, akkor nem amiatt lesz, hogy rossz az eredményed. Minek hazudtak volna?

Amit már írtak - leejthették, rossz arányban mérték, kevés volt és nem tudtak mindent elvégezni belőle, megalvadt, a laboros elkóborolt és túl későn érkezett vissza, kifogyott valami ami az egyik érték méréséhez kellett, elromlott valami és nem tudták megcsinálni...

Nálunk egyszer egy róka ijesztette meg a nővért aki vitte át a levett vért és amiatt ejtette le :)

2014. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamo77db ***** válasza:
Tudom: mondani könnyű! Mégis arra kérlek, ne idegeskedj, hiszen nem tudsz semmit. Ne telefonálj nekik, mert úgy sem mondanak semmit. És ne beszélj be magadnak semmit. És ne gondolj rögtön a legrosszabbra. Valóban ezernyi hiba történhetett. Mikor mandulaműtétre feküdtem be, küldtek laborba és mellkas rtg-re. A röntgen után kb. negyedórával szóltak a nővérek, hogy menjek vissza a röntgenbe. Nagyon megijedtem, hogy jaj, biztos találtak a tüdőmön valamit. És közben az volt a probléma, hogy fényt kapott a film! Meg kellett ismételni a felvételt.
2014. nov. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!