Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Súlyos! Mi bajom lehet?

Súlyos! Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik de kérem adjatok öszintén tiszta választ mert segítségre van szükségem.


A helyzet a következő nem vagyok pszichopata teljesen rendben van az agyam és az elmém.


Azonban olyanokat álmodok ami teljesen érthetetlen nem is történt meg velem de mindig más helyzet jön fel.


Most tegnap éjszaka azt álmodtam hogy verekszem és megyek előre és ütök, na itt az a legnagyobb probléma hogy magam ütöm magamban okozok kárt, éjjel szinte széjjel vertem saját fejem, és nem fájt, ilyenkor nem tudtam felkelni folytatodott tovább vagy fél órán át a saját fejemet ütöttem. És közben azt éreztem hogy verekszek, mentem és ütöttem.


Ma reggel lila be dagadt szemmel keltem, magam. Is csak annyit mondtam hogy jó isten.


Iskolába haverokis kérdezték mi van veled kivel bunyoztál én semmit nem tudtam mondani.


Nagyon cinknek érzem ezt elmondani akárkinek.


Nem merek lefeküdni mert legközelebb az oromat töröm el vagy megfojtom magam?


Olyan élethűek ezek az álmok hogy teljesen észre sem veszem magam, hogy mit csinálok magammal, de folyton kárt teszek magamban, pedig napközbe tiszta észel ilyen eszembe se jutna.


18 éves fiú vagyok, tehát nem is egy gyerek úgy mondva.


Mit javasoltok? Igy nem lesz sok jövöm



2014. nov. 12. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először pár szó a háttérről. A 18 év tekinthető késői kamaszkornak. Az ember életében a kamaszkor az az időszak, amikor a "leválasztás" megtörténik. Vagyis a szülők kezdik levenni a kezüket róla. Az állatvilágban ez az időszak az, amikor önállóságra szorulnak az utódok. Ahhoz, hogy ilyenkor fenn tudjanak maradni, több agresszióra van szükségük. Ezt magunkkal hoztuk az állatvilágból, ez ellen nincs mit tenni. Csakhogy az társadalom, a közerkölcs nem viseli el ezt az agressziót. Nehéz időszak ez a kamaszok életében. Van, aki maga ellen fordul (pl. vágja magát), van, aki csak belül, elfojtva cipeli a terhet. Te az utóbbiakhoz tartozol. Mivel az álmaidat nem tudod kontrollálni, olyankor tör ki belőled az elfojtott agresszió. Menj, s keress valami testhezálló sportot. Nem kell feltétlenül küzdősportnak lenni, minden edzés megköveteli az önsanyargatást, és ez az agresszió levezetését eredményezi.
2014. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen mondasz valamit. Azt azonban elfelejtettem írni hogy hogy nem vagyok sem holdkóros sem emós vagy bármi más, sőt nem is csípázom ezeket. Ez szerint nem szoktam álmomban járkálni, csak fekszek és a közben történik ez.


Valamint az idegesit ilyenkor a legjobban hogy nagyon szeretem a lányokat, szeretek velük beszélgetni valamit ismerkedni.


Hogy menjek így oda akárki hoz is? Egyből csicskának fognak gondolni hogy megvertek, közben meg nem is.

2014. nov. 12. 16:56
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
Rosszul látod. A külsérelmi nyomok nem a gyengeséget sugározzák, hanem pont ellenkezőleg. Olyan emberre vallanak, aki nem restell kiállni valami mellett, s azt bármi áron megvédeni.
2014. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hú talán ez túl bonyolult. Légyszíves Kifejtenéd bövebben?
2014. nov. 12. 17:03
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Mit kell ezen magyarázni? A gyáván nincsenek külsérelmi nyomok, mert elfut. Ha valakit megvernek, az nem csicskaság, hanem bátorság. Régen azt mondták, nem az a legény, aki üt, hanem aki állja. S ez igaz ma is. A verekedésben óhatatlanul van egy vesztes fél is. De hogy is van ez? Tegyük fel, hogy te megversz valakit. Ezek szerint te vagy az erősebb. Azaz megvertél egy nálad gyengébb embert. Szerinted ez dicsőség? Jó, persze ez már filozófiai magasságokba visz, de legyen elég annyi, hogy egy tettlegességre utaló sérülés általában inkább vonzó, mint taszító. Régen nem is volt férfi, akinek az arcán nem volt egy kardpárbajból származó sebhely az arcán.
2014. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Vedd még hozzá, hogy a nő biztonságra vágyik. Olyan férfira aki megvédi őt (és csemetéjét) akárkitől. Egy sebhely azt sugallja, hogy legény vagy a gáton, aki nem ijed meg a saját árnyékától.
2014. nov. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Mindenesetre amíg nem találtál megoldást az agresszió levezetésére, addig lehetőleg ne aludjál csajjal! :)
2014. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miguel kb egy ősem er szintjén áll


minél hamarabb menj el pszichológushoz!

2014. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudom, kedves utolsó, hogy nehéz elfogadni, de az embert ugyanúgy az ösztönök és a hormonok vezetik, mint a kutyáját. Vannak szabályaink, vannak korlátaink, ezért nem szarunk a bokorba, és nem harapjuk meg a postást. Megtanulunk viselkedni, megtanulunk elfojtani dolgokat, de nem tagadhatjuk meg származásunkat.

Pszichológus? Pszichiáter? Az orvostudomány bevallottan semmit sem tud az elme működéséről Hasraütésszerűen írnak fel "gyógyszereket", aztán azok mellékhatásaira újabbakat.

2014. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szerintem igaza van Miguelnek, azonban annyit hozzá füznék a válaszaidhoz hogy a nők nem szeretik a gyengéket lehet te így vélekedsz róla mint férfi, de a nőknek sajnos egyébként másként müködik az elméjük.


Nem tudom hogy fog ez most alakulni, két hétig. Mindenki engem fog bámulni azzal a tudattal hogy meg vertek közben meg a saját. Magamnak köszönhető ez.

2014. nov. 12. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!