Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A mellékhere "farok" része...

A mellékhere "farok" része hol helyezkedik el és milyen hosszú lehet?

Figyelt kérdés
A here aljáig leér? Mert azt vettem észre már jó egy éve, hogyha a mutató és a hüvelykujjammal megtapogatom a herém alját, akkor ilyen zsinor szerű valamit észlelek a bal herém alatt ami mintha így össze lenne csomósodva vagy tekeredve, de a jobb herémnél meg ekkora nincs csak éppen hogy érezhető. Ez lehet a mellékhere farki része vagy valami más? Nem fáj, nincs alhasi fájdalmam meg semmi ilyesmi. Gondolom ott volt az már korábban is csak 1 éve vettem észre, mert azelőtt nem nagyon nézegettem a heréimet és most fogalmazódott meg bennem a kérdés, hogy mi a fene lehet az.

#mellékhere #farokrésze
2014. nov. 12. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A herék sosem lesznek egy szintbe. Ha egy szintbe lennének akkor bizonyos mozgásoknál testhelyzeteknél nyomnák egymást. Az egyik here mindig lejjebb található. Ha egy szintben lennének akkor lenne baj. Újjacskáktól nem kell félni.Bemész azt mondod, hogy egyszerű vizsgálatot akarsz, hogy a heréid rendben vannak-e. Felfekszel az ágyra, feljebb húzod a polodat, lejjebb tolod a nadrágodat, és nagyon gyorsan végezni fog. Magán orvosnál kapsz egyből UH-t is. Prosztatát nem hiszem, hogy nézni fognak, ha nincs semmilyen panaszod, de avval sincs semmi gáz, gyorsan megtörténik. Nem kell tőle félned. Felállni meg fog. :)
2014. nov. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen-igen azt tudom, hogy nincsenek egy szintbe, de amit képet láttam az igen durván eltérő volt már. Tehát az egyik heréje a srácnak centikkel lentebb volt mint a jobb oldali, az viszont már nem igen természetes. :/ Ráadásul amit mondtam is, hogy a zacsi is így elvolt változva, tele volt erekkel és elég szarul festett ki, még jó hogy bírom az ilyenek gyomorral.
2014. nov. 13. 18:42
 13/14 anonim válasza:
Szia! Tudom már régi a kérdés, de nálam ugyanez van, ami nálad volt, ha esetleg olvasod le tudnád írni, hogy kiderült-e azóta, hogy minden rendben van-e vagy volt valami elváltozás?
2021. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 matema válasza:

Csatlakoznék a témához, hátha tudunk egymásnak többletinfóval szolgálni.


Végigolvastam a beszélgetést, jómagamnál is hasonló a megállapítás arra nézve, hogy a "mellékhere farka" (bal here) keményebb volna.


Érezhetően kb 2 hónapja tűnt fel és azóta kisebb nagyobb a változás, amiket igyekeztem feljegyezni. Eddig amit észrevettem, hogy közös együttlét/ejakulációnál eléggé felkeményedik az "állaga". Nyilván köze van az ondófolyadék távozásában is, viszont ami még érdekes tud lenni, kisebb eltérésekkel bár, de tud egy húzó érzést adni rá pár órával. Ezzel egy időben a stresszt is megnövelte nálam, ami kisebb vizeletinkontinenciában nyilvánult meg.


Voltam háziorvosnál, aki csináltatott egy gyors 11 faktoros vizeletvizsgálatot is. De semmi extra. Voltam UH-n is ágyéktól felfelé, de ott sem találtak többet egy "talán cisztánál" a húgyhólyagban. Valamint voltam urológusnál is ahol újfent volt UH viszont már ágyék alatt is + prosztata vizsgálat. De ott sem volt semmi extra..


Ilyen és ehhez hasonlatos "tünetekkel" más találkozott korábban?

febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!