Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért piros az egész farkam...

Miért piros az egész farkam ha hátrahúzom?

Figyelt kérdés
Hiába mosom meg naponta 2x-is akkor is ha egy darabig nem vettem elé akkor ha hátrahúzom ilyen fehér kis oszzeállt valamik lesznek rajta és néha viszket is. Nem tudom mi lehet a gond, próbálok rendesen tisztálkodni de semmit sem változik
2014. nov. 14. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Az összeált valamik,smegma lehet.A pirosság gyulladásra utal .Neoranormon kenőccsel próbálkozzál .
2014. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rendesen húzd hátra a bőrt, és úgy mosd szappannal! Mert ha nem, akkor a fedve maradt részek alatt burjánzik a túró...
2014. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az, hogy piros az normális. Ha napi 2-szeri mosakodás mellett is leaz rajta fehér trutyi, akkor az lehet valami fertőzés is, főleg ha viszket is. De alapvetően természetes, hogy termelődik a fitymád alatt a szmegma.
2014. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ez az egészen van rajta sajnos és nyilván való hogy gond van már csak abból következtetve is hogy nem ilyen volt.
2014. nov. 14. 17:51
 5/21 anonim ***** válasza:

A Neogranormon nem erre való, hanem hámsérüléseknek a hámosítására.


Gyanítom, hogy ez inkább gombás fertőzés, a pirosság, a viszketés és a fehér összeállt valamik mind erre utalnak. Én azt javaslom, vegyél Canesten krémet a gyógyszertárban, ha nem múlik el tőle, nem javul pár napon belül, akkor pedig irány a bőr- és nemibeteg gondozó, ők tudnak felírni gyógyszert.

2014. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod, hogy gond van, akkor urológia, időpont nélkül is mehetsz nyugodtan.
2014. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ja igaz, menj inkább a bőrgyógy-ra, az jobb ebben az esetben.
2014. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5 os olvasd el a Neoranormon útmutatóját aztán irjál véleményt !!
2014. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6 os ,az ilyen gondok a bőr,és nemi gondozó szakterülete,és nem az urológusé.
2014. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9 azért javítottam ki, fentebb láthatod, de egyébként az urológus is tud vele valamit kezdeni
2014. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!