Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért piros az egész farkam...

Miért piros az egész farkam ha hátrahúzom?

Figyelt kérdés
Hiába mosom meg naponta 2x-is akkor is ha egy darabig nem vettem elé akkor ha hátrahúzom ilyen fehér kis oszzeállt valamik lesznek rajta és néha viszket is. Nem tudom mi lehet a gond, próbálok rendesen tisztálkodni de semmit sem változik
2014. nov. 14. 17:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Oké 10 ,később láttam is .Valóban tud az urológus is ,átküld a bőrgyógyászatra .
2014. nov. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A Neogranormon kenőcs hámosító, a bőr felmaródása, valamint kisebb hámhiányok kezelésére szolgáló kenőcs. Összetevőinek komplex hatása révén védi a hámsejteket, így az egészséges hámréteget is. Bőrregenerációt elősegítő hatása következtében fokozza a bőr ellenállását a fertőzésekkel szemben, elősegíti a hámsérülések gyógyulását. Alkalmas a felületes bőrsérülések, felmaródások (kidörzsölt orr, horzsolás), enyhe égési sebek hámosítására, valamint a pelenka okozta bőrgyulladás és szoptatás alatti berepedezett emlőbimbó kezelésére


Tessék. Ha 10 felkiáltójelet is írsz, akkor sem változik a véleményem, mert ismerem a krémet. Ha valamilyen felmaródás és kidörzsölés lépett volna fel, akkor az fájna, és nem viszketne. Ha viszket, az fertőzés jele. Minden más jellel együtt ez pedig gombás fertőzésre utal. A Neogranormon nagyon jó krém valóban, de a gombás fertőzést nem fogja tudni megszüntetni. Én továbbra is fenntartom, hogy Canesten és/vagy bőr- és nemibeteg-gondozó.

2014. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az pedig, hogy védi a fertőzésekkel szemben a bőrt, nem jelenti azt, hogy meg is szünteti a már meglévő fertőzést, csak azt, hogy segíti az egészséges sejteknek az ellenállását. A kettő nem ugyanaz.
2014. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Valószínűleg gombás fertőzésed van (ahogy már írták)! Erre utal a pirosság és a viszketés is!

Ha kétszer is megmosod naponta és mégis hamar visszatérnek a "fehéres valamik", akkor az nem szmegma.

Itt egy kép hasonló tünetekkel (orvosi kép 18+):

[link]


"Merev állapotban nehéz lehúzni a bőrt a péniszről. A makk érintéskor fáj, és naponta fehéres-sárgás lerakódás keletkezik rajta. Gombás fertőzés okozza..."


[link]


Keress fel bőrgyógyászt minél hamarabb!

2014. nov. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Te jó isten nekem pont olyan mint a képen csak még nem ennyire dúrva....de ez rohadt ciki basszus nem megyek el ezzel orvoshos még megtudják a családban aztán az egész rokonságban. Na jó mennyi időm van még hátra? Mennyire veszélyes? Mik lehetnek a következmények?

A canesten az megöli majd a gombákat igaz? Abból 1 fajta kell vagy van több is? Mmenyibe kerül és gyógyszertárban adnak ilyent? Vagy hol még?

2014. nov. 14. 19:31
 16/21 anonim ***** válasza:

Ne így állj hozzá! Ha a Canesten nem segít, kénytelen vagy bevállalni az orvost! Ha még kiskorú vagy, akkor is elég, ha a szüleid megtudják! Az egész rokonságnak nem kell erről beszámolni.

Ha hosszú ideig fennáll a gyulladás, az fitymaszűkületet okozhat, elsősorban ez lehet a következmény. Canestent adnak neked bármelyik gyógyszertárban vény nélkül. Több fajta van. A legegyszerűbb, ha a sima Canesten krémet próbálod ki.

2014. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
A canestenből ami nőknek való az jó lesz nekem is? Krémre gondolok.
2014. nov. 15. 11:01
 18/21 anonim ***** válasza:
A krémből csak egy fajta van, az jó a lábra is, hónaljra, mindenhová. A lényeg, hogy ne Canesten Kombit kérj, mert abban van a hüvelykúp :D
2014. nov. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Am ti nők vagytok vagy ide csak pasik járnak?
2014. nov. 15. 15:10
 20/21 anonim ***** válasza:
Többségében szerintem férfiak vagyunk, de bők is szoktak válaszolni.
2014. nov. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!