Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez aranyér lehet? KÉp lentebb

Ez aranyér lehet? KÉp lentebb

Figyelt kérdés

[link]


Figyelem csak olyanok tekintség meg akik birják az ilyent stb ez aranyér lehet? fontos lenne tudnom. egyébbként nem féj meg semmi .



2014. nov. 15. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Az aranyér nem fáj, akár belső, akár külső legyen is az. Az aranyér ha fáj, akkor már gyulladt, kizáródott és esetleg thrombotizált.

Nem olyan jó minőségű a kép, hogy rendesen látni lehessen. Minél hamarabb menj el proktológushoz.

Ha benyomod, akkor mi történik? Tegyél aranyér kenőcsöt az ujjadra, kend be vele és kicsit nyomd be. Ezt persze nem fogod tudni benyomni, mert az aranyér is egy visszér. Csak a benne levő vért fogod tudni benyomni, de az után úgyis kijön.

Szóval proktológus.

2014. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogyne fájna, akkor is fájhat, ha nem trombotizált be. Viszont ez elég csúnya, igaza van az elsőnek, holnap proktológus/ sebészet, de komolyan. Gyulladtnak néz ki.
2014. nov. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az aranyér nem fáj ilyen esetben. Akkor is fájhat, ha a nyálkahártya kifordul , és az érzékeny, mert ott sok érzőidegvégződés van.

De sokan összetévesztik az aranyeret a berepedéssel. Az viszont fáj.

2014. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amikor leülök akkor vissza megy.

Csak azért lenne fontos mert a katonasághoz készülök és ott elvileg kizáró ok. de hogy lehetne megcsinálni, hogy ne látszódjon?

2014. nov. 15. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy hétfőre kérsz időpontot a proktológushoz.
2014. nov. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szamo77db ***** válasza:
Ez nagyon csúnya! Én is a proktológust javaslom, minél hamarabb! Jobbat nem tudok!
2014. nov. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aranyérnek tűni,én láttam rondábbat is,nem látom én ezt olyan rondának,reparon krémet vegyél rá.
2014. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szamo77db ***** válasza:
De azért meg kellene nézetni orvossal is. Hasonló problémával megjártam én is a hadak útját, a proktológiát. Egyáltalán nem volt kellemetlen. Egy argentin kenőcsöt írtak fel és egy olyan kúpot, ami a gyógyszertárban készül. Nekem eddig az volt a legjobb! 30 darab van egy dobozban. De csak receptre kapható.
2014. nov. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!