Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ezzel a problémával milyen...

Ezzel a problémával milyen orvoshoz kéne fordulni?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta (pontosan nem tudom, mióta) van a makkomon egy kis, piros pont. Érintésre érzékeny. Mi lehet ez, és hova kell vele fordulni? (Bőrgyógyászat vagy urulógia?)
2014. nov. 21. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Urológus. Bőrgyógyász nem a nemi szervekkel foglalkozik.
2014. nov. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ez inkább a bőrgyógyászra tartozik (Bőr- és nemibeteg gondozó). Ennyiből nem lehet megmondani, hogy pontosan mi okozza. Nézesd meg mindenképpen!
2014. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
okoska 1 es,ez pontosan a bőrgyógyászra tatozik .
2014. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
#3-as (másik 61%-os), mi lenne, ha befejeznéd a másokba szándékos belekötéseidet, kötözködéseidet? Főleg, te vagy itt a képzetlen és az "okoska" is? Az ilyen problémákkal elsősorban a bőr- és nemibeteg-gondozó foglalkozik, mert nemi területen található bőrproblémáról van szó, ami lehet akármi.
2014. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
39%

Urológus is megnézheti,hiszen ő is a nemi szervet érintő összes betegséggel foglalkozik!Piros folt lehet gyulladás,kiütés akár,fertőzés és ezekkel is foglalkozik az urológus


Én kiütéssel már mentem el hozzá.Sokall jobb urológushoz menni,mert van külön vizsgálórész a dokinál,ahol csak az orvos van bent(míg ez nincs bőrgyógyászaton sokszor megteremtve,tehát aki bent van az mindent lát)vizsgálat alatt,kevésbé ciki.


De persze bőr és nemibeteg gondozóba is mehetsz vele.

2014. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. És kinek mutogatnád a kukidat. Bőrgyógyásznak aki nem a nemi szervekkel foglalkozik igazából, vagy az urológusnak aki erre szakosodott? A kiütés bármi lehet előbb urológushoz érdemes elmenni esetleg utána bőrgyógyászhoz, de az urológus is tudja kezelni.
2014. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

én urologushoz megyek ha a péniszemmel bármi gond van az tuti.


nekem is volt kiütésem a hül ye divat miatt még fiatalként(borotválás,pedig tiszta volt a borotva,de megnyíltak a szőrtűszőim és érzékenyek,oda kell figyelnem erre),amit nem űzök azóta:-)

2014. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Meg alapból mondta, hogy a "Makkján" van és nem a bőrön.
2014. nov. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Aki nemi szervi problémákkal meg bőrgyógyászhoz az buta vagy csak szereti mutogatni a fütyijét.
2014. nov. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
én értem mit mondasz 69%-os ,de tényleg van olyan hogy bőr és nemibeteg gondozó,de én akkor is urológushoz mennék,ott a vizsgálat is sokall diszkrétebb,külön függönnyel elválasztott vizsgálóval.
2014. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!