Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után hogyan kell...

Bannala18 kérdése:

Körülmetélés után hogyan kell a kamillázást csinálni? Kötést lekell venni vagy úgy teszem bele, hogy a kötés rajta van a tökömön.

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom metélés lett végül is .Természetesen leveszed a kötést,és legalább 10 percig áztatod .
2014. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na mi van mégis csak metéltek?-Ha igen sajnálak,de gyógyulj meg minél előbb!



Igen vedd le a kötést teljesen,legyen mindig otthon elég géz,ha a seb a gézhez ragadna akkor szépen óvatosan kamillával próbáld leáztatni onnan.Ha a seb nem ragadt a gézbe(remélem nálad ez van)akkor szépen leveszed az egész kötést és vagy kamillával vagy betadinnal(ez azért jó mert szárítja a sebet és fertőtlenít is,ez még jobb cucc)bekened kicsit és szépen óvatosan újra a sebre tekered lehetőleg egy friss gézt.


Pisilni próbálj meg ülve.NÉzz utána (patikába kérdezzél rá vagy a szüleid)hogy lehet e kapni olyan gézlapot ami a nedvességet bent tudja tartani,mert akkor ha később pár hét múlva már mozgolódni kellene suliba,utácára bárhova menni,akkor nem venné észre senki sem és nem kell azon aggódnod hogy a seb átüt esetleg.


Majd meséld el mi volt ha nem gond,sokan kíváncsiak rá.


Jobbulást kívánok!

2014. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hétfőn volt a műtétem.

Olyan két és fél órát kellett várnom mire szólítottak.

Lekellett vennem a nadrágot és az alsó neműt.A cipő helyett ilyen kék zacskó szerű vmit kellett a lábamra húznom. A műtét helyét bekenyte az asszisztens nő jóddal.nagyon sok érzéstelenítőt kaptam. éreztem ahogyan matatnak lent.mikor szóltam,hogy fáj vhol akkor újabb érzéstelenítőt kaptam oda. éreztem ahogy a varratokat belém teszik. mondta az orvos,hogy tegyem le a fejemet és,hogy ne nézzem a műtétet. a műtét eltartott egy bizonyos ideig sajnos nem tudom,hogy pontosan mennyi ideig voltam bent. De senkinek se ajánlom.

2014. nov. 27. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!