Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszükületem van? Ha...

Fitymaszükületem van? Ha igen, mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kérdés van a témában, sokat olvastam már, de nem találtam megfelelőt.


Már kb. 12 éves korom óta rendszeresen maszturbálok. Korábban a fitymámat sose húztam hátra (a maszturbáció közben).

Kb. 3-4 hónapja kezdtem el hátrahúzogatni a fitymát, ami merev állapotban, "szárazon" nehezebben, de ment. Próbáltam vízzel, tusfürdővel, úgy már sokkal könnyebbent ment. Ha hátrahúztam nagyon, akkor "megakadt" a makk alatt egy kicsit, ha nyomtam fölfele, kiakadt és felcsúszott.

Kb. 2 hónapja küzködtem vele, hogy vajon szűlületem van-e, néha úgy gondoltam, hogy igen, aztán hogy nem, újra és újra.

Mit gondoltok?

Ha szűkületem van:

Lehet, hogy ez csak valami enyhébb változat, vagy mi van?

Milyen megoldás van rá, mit tegyek?



2014. nov. 16. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Először is ha méltóztatnál képet csatolni egyből megmondaná egy orvos (arcodról nem kell).


Másodszor nem lehet nagy a baj ha hátra tudtad húzni valszinűleg még pár hónap és be tudod járatni az mondjuk érdekes hogy 17 ig nem próbáltad meg teljesen hátrahúzni akkor az milyen maszturbálás volt .


A tusfürdős szappanos hülyeségeket meg felejtsd el ,a farkadat sohase ne síkosítsd maró hatású lúgos vegyszerekkel majd amikor el kezd marni rájössz hogy hiba volt .


Vagy rendeljél sikosítót netről és azzal nyújts vagy várd meg még elég nyálka termelődik és azt kend szét a makkon az a legerősebb síkosító anyag egyébként.

2014. nov. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megakadt a makk alatt, akkor biztosan van egy enyhébb fitymaszűkületed.

Először inkább mutasd meg urológusnak és ne otthon kísérletezz!

2014. nov. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Meleg vízben kezd ezentúl tornáztatni a fitymád,tehát húzkod hátra,vízben mindig könnyebb hátra húzkodni,ha minden nap csinálod akkor ha szerencsés vagy mindig hátrébb tudod húzni és könnyebben is fog ez menni,ez akár pár hét alatt érezhető.


Akkor jó a fityma állapota ha a makk mögé tudod húzni..Ha lenne is szükületed igen enyhe ,tehát vagy elég ha tornáztatod vagy elég lenne hozzá egy kenőcs akár.


Urológushoz egyedül elmehetsz,a helyi kórzházban ingyenes a vizsgálat,nem kell beutaló hozzá,csak a rendelési időt kell megnézni.

2014. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A meleg víz is mint említettem jó lehet,de jobb lenne elmenned urológushoz mert lehet a fitymaféked rövid.Nem ártana ha egy orvos is látna azért.
2014. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!