Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélésnél normális ha...

Körülmetélésnél normális ha műtét után még a harmadik napon is átvérzik a kötés? Ameddig a varratok bennem vannak addig nem lehet nemi életet élni? Meddig kell kamillázni és kötözni a sebet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Az átvérzés egyedi, ha nyugton hagynád, nem mozogna nem is vérezne már.

Nemi életet élni? komolyan kérded? próbáld meg és egy életre elmegy a kedved tőle!

2014. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak egyszer vérzett át, amikor keresztbe tettem a lábam. Fel se tűnt, csak amikor valami meleget kezdtem érezni :D


Én kb. 3 hét után, nagyon óvatosan nyúltam először magamhoz, de az még nem volt túl kellemes.

2014. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Véres, bekötött farokkal? Te viccelsz..
2014. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nadiene válasza:
0%
A körülmetélés önmagában nem normális sztm.
2014. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne szedj szalicilátokat és ibuprofent tartalmazó gyógyszereket (aszpirin, kalmopirin, Advil stb.) Az alhasi terület tele van vérerekkel.
2014. nov. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Véreznie nem kellene már,hanem a seb max gennyesedni szokott.



Én mindig mondom ha van is fitymaszűkület akkor is tessék már a többi lehetőséget megnézni.A metélés 4-6 hét alatt gyógyul meg.

2014. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!