Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális lenne? 18 éves fiú

Ez normális lenne? 18 éves fiú

Figyelt kérdés

egy vékony srác vagyok de mostanában ahogy kezdek férfiasodni a tokám is előjött és nagyon irritál..


viccen kívül ha egy kicsit lefelé nézek már látszódik hogy tokásodom és elég gusztustalan főleg hogy egyáltalán nem vagyok kövér :D:D



2014. nov. 27. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A tokádhoz aligha van köze a férfiasodásnak. De ha nem is vagy kövér, biztosan nem olyan feltűnő, mint ahogy gondolod!
2014. nov. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem köszi ,ment a pozitív!!


azt hittem azzal függ össze nem tudtam hírtelen hogy lettem tokás szinte egyik napról a másikra..


bháászki most vettem észre ,hogy a kulcsszavakat mindenki látja :D

2014. nov. 27. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
tudsz küldeni képet? :D
2014. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Most hogy mondod tényleg érdekesek ezeke kulcsszavak :D
2014. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Ha tetszeni fogsz egy lánynak, akkor így fogsz tetszeni! És nem foglakozik azzal, hogy van ott egy kis felesleges bőr neked.
2014. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Négyes: végül is te is itt kötöttél ki, nem? :D Ha az lenne a kulcsszó hogy "toka" meg "fogyás", a kutyát nem érdekelné :D
2014. nov. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!