Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkülettem van és...

Fitymaszűkülettem van és hamarosan műteni fognak van okom félni? 16/F

Figyelt kérdés

Nemrég voltam urulógusnál és ő modnta ,hogy ez a baj és ,hogy megkell műteni de én azóta nagyon félek.Komoly műtét nagyon fog fájni?

Köszönöm az értelmes válaszokat.



2014. dec. 1. 21:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
Körülmetélnek?
2014. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen
2014. dec. 1. 21:23
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Bármilyen megoldású is lesz a műtét,fájdalmat nem érzel .

Még az is lehet ,hogy altatnak ,ezt már tudnod is kellene ,hisz vizsgálaton már közlik ezt is .Fájdalmakat majd a műtétet követőleg fogod érezni.Az első 10 nap nagyon kellemetlen lesz,erre készülj inkább .Ha érzéstelenítve leszel ,csak az első tű szurás lesz kellemetlen ,a többit már nem is érzed .

2014. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Csak ez lehet a végső megoldás ? Még lehet rajt változtatni.Milyen dokit fogtál ki,aki csak ezt a megoldást ismeri ?
2014. dec. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Helyiérzéstelenítés lesz , nem lehet kérni ,hogy altassanak?
2014. dec. 1. 21:29
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos én is érzem ,hogy baj van mert nem tudom sokszor hátra húzni a bőrt, de olyan nagy baj ,hogy körül leszek metélve?A lányok nem szeretik?:D
2014. dec. 1. 21:30
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Egy pillanatig érzed az injeciót,már zsibbad is el .

A fogászaton talán még ennél is rosszabb .Hogy mi a jó a lányoknak ,az legyen az ő problémájuk.A vélemények megoszlanak erről.Van előnye is ,meg hátránya is .

2014. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

De szeretik :-D

Ne félj.

Lány

2014. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

<3 :)

köszi a válaszokat, sokat olvasok ,hogy nem szeretik stb. ezért meg is ilyedtem de nem lehet mindenki tökéletes :D.De igazából ez nem is olyan nagy baj mert amerikában 90%ban körülmetélik a gyerekeket.

2014. dec. 1. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
58%

Na nem azért metélik körbe ott a fiúkat ahol metélik,mert ők ezt szeretnék,hanem még kiskoruak ,és nincs ebben döntési joguk .Kiváncsi lennék arra ,felnőtten hányan metéltetnék meg magukat .Pont forditott lenne az arány .

Már egyébként ott is sokat veszitett e műtét gyakorisága .

Más lett a gondolkodási mód ,ebben is .

2014. dec. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!