Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Prosztata gyulladásra milyen...

Prosztata gyulladásra milyen teát érdemes inni ami ér is valamit?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyat amit próbáltatok már.

Köszi a válaszokat.


2014. dec. 3. 12:10
 1/7 anonim válasza:
Prosztatagyulladásra ne teát igyál, hanem irány az urológus! Ezzel nem lehet viccelni. Ha mindenáron kell a tea is, arra a szakember fog tudni válaszolni. Én vagy háromféle gyógyszert szedtem, és kb. egy hónap volt, míg kigyógyultam. Szóval tényleg ne kisérletezz a házi gyógymódokkal!
2014. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyulladásra antibiotikum fog kelleni -

Azt meg szakdoki tud felírni

2014. dec. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszemn a Doxicyclin-t szokták adni,

de menj el dokihoz, különben sokáig fogsz szenvedni

2014. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam urulogusnál,2 hete szedek ciprinolt,eddig nem sokat ért,ezért gondoltam hogy valami teát kiprobálok
2014. dec. 3. 15:41
 5/7 A kérdező kommentje:
De köszi hogy válaszoltatok a kérdésre :D
2014. dec. 3. 15:53
 6/7 anonim válasza:
Első vagyok. Két hét az semmi. Két hét múlva mentem kontrollra, és mondtam is, hogy nem érzek változást. Mondta az orvos, hogy ez így természetes, mivel két hét az kevés. Ne aggódj, halad a dolog, csak ha olyan mélyre bekerülnek a baktériumok, akkor onnan nem olyan egyszerű kifüstölni őket. :)
2014. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisvirágú füzike ennek a teája,de van már tablettában is a gyógynövény szaküzletekben .
2014. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!