Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Harmadszor véreztem szex...

Harmadszor véreztem szex után. Úgy tunik, mintha a spermával együtt jönne a vér. Mitől lehet? Fájni alig fáj, viszont ijesztőnek ijesztő. Történt veletek ilyen? Ha igen, hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális dolog, ennek utána kell járni! Nőgyógyász?!
2010. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Öhm...ha fiú vagy akkor rohanj az urulógusoz...

egyébként meg annyira nem para, de már szedsz fogamzásgátlót?sztem az aggasztóbb,minth vérzel egy kicsit a harmadik sex után...

2010. febr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok, azért írtam a férfiak egészsége rovatba.

Én is ettől féltem, de reméltem nem olyan ritka ez...

2010. febr. 2. 21:32
 4/8 anonim ***** válasza:
orvoshoz kéne menned. valószínűleg sérülés lehet a herédben, vagy nagyon megerőlteted... a doki majd segít.
2010. febr. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a heréjében lenne sérülés az minimum fájna, nem vérezne.

Csomó mindent kéne tudni, hogy értékelhető választ lehessen adni.

Majd mindjárt jön EE és felteszi a 3 oldalas kérdéslistát, azt megvárom.

2010. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
LESZAROM.
2010. febr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjátok el ki ez az EE hogy mindenkinek segít,válaszol,majdnem mindegyik kérdésnél?

nagyon kíváncsi vagyok :P

2010. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is többször volt ilyen, sajnos többnyire urológus lett a vége, mert nem tudtam pisilni. A jelek szerint valahol a húgyhólyag záróizmom környékén lehetett a vérzés, mert közvetlenül utána nem tudtam pisilni egyáltalán, de később olykor sikerült, éreztem, ahogy kipisilem az alvadt vér dugót.

Az urológus megkatéterezett, és átmosta a hólyagomat, amiben szintén volt vér ilyenkor.


Vizsgáltak kontrasztanyaggal stb., de nem találtak semmit.

Elég ijesztő, mert nem tudom, mitől volt (tizen-iksz éve nem jött elő), de mert nincs meg az ok, itt lebeg a Damocles kardja a fejem felett.

2011. dec. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!