Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális? Eléggé kétségbe...

Ez normális? Eléggé kétségbe vagyok esve miatta.

Figyelt kérdés

Péniszemnek kellemetlen(legalábbis számomra) szaga van általában.Fürdés után nincs.Lehet ez a szag a pénisz szaga maga.A másik problémám pedig, hogy a makkom így néz ki kb:


[link] Ennél egy kicsit jobban barázdált.

[link]

Makk alját kell nézni.Ennél is egy kicsit barázdáltabb.

[link]

Nyugalmi állapotban ilyesmi.

[link] ez áll az enyémhez a legközelebb.(a makk alját kell nézni)


EZ mitől lehet?Érdemes miatta aggódni vagy hagyni kell a békén.Lányok szerintetek ez undorító vagy normális?



2014. dec. 27. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos a szagos szerszám nem éppen a legjobb dolog :D


Ha fürdés után nincsen, az nagyon jó - általában mivel mosod?

Volt aki mostanában azt mondta, hogy mossad gyakrabban, és viszont volt egy másik aki ezt csinálta még gyakrabban mosta szappannal, és büdösebb lett - ő azt csinálta, hogy ugyanúgy gyakran mosta meg, de vízzel.


Én úgy gondolom, hogy pisilés után jó, hogyha megmosod, akkor nem lesz ilyen szaga.


És az, hogy barázdált vagy sem, annak semmi köze sincs a bűzhöz.

És amúgy a büdös péniszt nem szeretik a lányok, előtte tanácsos lefürdened szeirntem,


Amúgy milyen gyakran mosod, és mivel?

2014. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A péniszedet alaposan megmosod a fitymád alatt is?

Van egy szmegma nevű, kellemetlen szagú váladék, ami minden fiú péniszén termelődik. A rendszeres tisztálkodáson kívül nincs vele más teendő!

A makkod valószínűleg normális! De ha az megnyugtat, mutasd meg bőrgyógyásznak!

2014. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy intim mosakodó gélt kellene venned,mert a szappan az orvosok szerint sem túl jó a ph miatt.


Amit leírtál az tök normális,az előző hozzászó igen hasznosokat írt.

Lehet nedves intim törlőt is venni,mivel nem mindig áll módodban megmosni,így akkor azzal is le tudod törölni akár

2014. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Naponta szoktam mosni kizárólag vízzel.Fityma alatti részt is természetesen.Én is azt hallottam, hogy szappan nem tesz neki jót, de valószínűleg beszerzek majd valamilyen intim mosakodót.Akkor a makk miatt nem kell aggódnom :) Ezzel hatalmas kő esett le a szívemről.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. dec. 27. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
de most öszitén ne másképét dobd fel sajátod ugy is anonim
2014. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!