Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon alacsonynak érzem...

Nagyon alacsonynak érzem magam. Mit csináljak hogy nagyobbra nőhessek?

Figyelt kérdés
14/F vagyok és alacsonynak érzem magam kb. 155cm magas vagyok és én vagyok a legidősebb az osztályba de a legalacsonyabb is mit lehetne csinálni hogy magasabbra nőjek?

2014. dec. 28. 12:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. dec. 29. 11:09
 12/20 anonim ***** válasza:

Tetszik,nem tetszik igen is az egyik hozzaszólónak,azok a 13-15 évesek akik nagyon alacsonyak azok bizony igen sokszor később kedenek el serdülni,szőrösödni mint a tôbbiek,mint a többi kortarsuk(,végig lehet olvasni a 155-160 cm magas 12 évesek már szőrösôdnek;némelyiknek akár spermaja van)de amint a fejlődèsük kicsit felgyorsul a lemaradast behozzák.


A szőrösödés fontos,mert azt jelzi,hogy a serdülés beindult!



A 16 éves kort sem hiába talaltak ki az orvosok,hogy ez a végső határ amikor a serdülésnek,fejlődèsnek már meg kell jelenie és nemileg mar érettnek kell lennie,ha ebben a korban sem termel a szervezet spermat,vagy egy lany nem menstrual még akkor orvoshoz szoktak küldeni,ahol a hormon szintjüket megvizsgálják.

2014. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

60%-os olvasd végig akik nagyon alacsonyak azok később érnek ezt írtam!


Azt is leírtam,hogy ritka esetben a fiú lehet alacsonyabb az apjánál!


De ha a többséget megnézed nem lesz alacsonyabb!



Kérdező akkor mivel apukad magas jő esélyeid vannak hogy magasra nőljél.

Apukádat kellene megkérdezni hogy ő mikor kezdett el fejlődni,megnyúlni.

Sok fiú amikor elballag általanosból 165 cm magas ês egy nyár alatt mire középsuliba megy akár 10-15 cm is nő,a tôbbség 16 éves korára egèsz magas,valaki meg 17-18 évesen nyűl csak igazan meg.


Tehát lehet 1-2 év alatt igen sokat fogsz nőni.

Az nagyon jó hogy van spermád,meg szőröd mert azt jelzi a serdülés beindult már,nemileg érett vagy már,idővel meg nyúlni is fogsz.

2014. dec. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Most olvasom,hogy 10-11 cm pênisz hosszúságot írtál az nem is kicsi,a te magasságodhoz ideális.


Gondolj bele átlagosan a korosztályod 13 cm-t írt,de ők jó fél fejjel magasabbak nálad.


A későnérőség csak annyit tesz,hogy valaki később kezdett el serdülni,szőrösödni,később lett spermája,később kezd megnyúlni.


De amint megnyúlsz a tested többi rèsze is sokat fog fejlődni.


A felnőttek átlag mérete 12-15-16 cm.Ehhez már közel jársz,nyugi.


Ernyedten pici?

2014. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Igen
2014. dec. 31. 00:48
 16/20 anonim ***** válasza:

Még ernyedten is sokat nőhet.


Mivel még nagyon picike vagy magasságra,meg elêg fiatal is és igen sokat fogsz fejlődni még, ïgy nálad két dolog fordulhat elő : Első verzió vagy vérpéniszed van ez felnőttek esetêben is annyit jelent hogy ernyedten picike,pl felnőttnél 5-6 cm,de ha áll sokszorosára nő pl 15 cm-re nő a pénisz.


Második: Vagy az lesz hogy ernyedten is sokat nőhet a péniszed akàr 9-10 cm-re és mereven meg 14-15 cm lesz.


Ha ernyedten is jelentősen nőne a péniszed akkor meg húspéniszed van.


Majd az idő ezt eldönti!


De sokat fogsz fejlődni,jó magasra megnőhetsz.


Mennyire pici ernyedten?

2014. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
2-3-4 cm
2015. jan. 1. 19:42
 18/20 A kérdező kommentje:
De viszont a szám felett már kéményedik a bajszom és feketelista(sötétedik) és már a péniszemnél is egyre jobban szőrösödik és nő meg már 11,5 cm de van amikor 12 cm is
2015. jan. 1. 19:47
 19/20 anonim ***** válasza:
Akkor ez vérpénisz,ha csak ekkorka ernyedten.de mereven jó a méret.
2015. jan. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtatál
2015. jan. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!