Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 17 éves vagyok és pár napja a...

17 éves vagyok és pár napja a makkomon apró kis piros pöttyök jelentek meg. MI okozza ezt?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már ilyen de az pár napon belül elmúlt. Most valahogy másabbnak érzem mert több helyen is előfordult mint máskor és maszturbálás közben pirosodik be leginkább. lehet hogy a rákerülő sperma okozza? Muszáj-e feltétlenül orvoshoz fordulni, nem lehet valamivel kenegetni? Szüneteltetem a maszturbálást még el nem múlik mert kissé bosszant.

2015. jan. 2. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy gomba.canestennel kend
2015. jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha még se gomba, akkor se lesz semmibajom ha bekenem ?
2015. jan. 2. 20:51
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem valószinű hogy gomba lenne.Nagyon sok dolog lehet az okozója,akár egy belső szerv müködése is .
2015. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Gomba,canesten jó rá,legalább 2 hétig hasznàld és semmi sex ne legyen,ha lenne barátnőd ő meg canesten hüvelynkűpot használjon.Masztit is hanyagold


Ha na.gyon izgulsznanhelyi kórházba,urológiára menj el,csak tb kártya és személyi igazolványt kell vinni,beutaló nem kell

2015. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs telefonról írok,ha nagyon izgulnál menj el a helyi kórházba urológiára
2015. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :)
2015. jan. 2. 21:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha gomba, azon a Canesten segíthet. De előbb inkább megmutathatnád bőrgyógyásznak, hogy biztosan megfelelő kezelést kapj!
2015. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
úgy se bírod ki sokáig hogy ne csináld szóval gyorsan kezdj vele valamit, mert 3-4 nap múlva már a falat fogod kaparni :D
2015. jan. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jobb urológushoz menni,ha mindenképp dokihoz akarsz menni,( én feleslegesen jártam gombával urológusnál,elég lett volna ha simán veszek canestent)hiszen ő foglalkozik a nemiszervet érintő összes dologgal,(a nők is a gombával a nőgyógyászukhoz mennek)nemibajjal is.


Meg férfi orvos is az urológusok többsége így kevésbbé ciki elővenni előtte és a legtöbb urológusnàl külön vizsgáló van még az asszisztens sem làt vizsgálatkor,ez viszont bőrgyógyászokra nem,igaz.

2015. jan. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!