Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet a mellékhere?

Ez lehet a mellékhere?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam egy kb. babszem alakú, 1 cmes, here tapintású, keménységű, érzékenységű kinövést a jobb herémen ( [link] - a fekete a here, a piros meg a kinövés( kb. így néz ki)). Voltam vele háziorvosnál, ő megvizsgálta (a bal oldalt is) és azt mondta, hogy ez a mellékherém csak most kezdett el gyorsan nőni (15 éves vagyok), lehetséges, hogy a két oldal ennyire eltérően nő? Engem nem nagyon nyugtatott meg, szerintem az valami más. De hiába mondom a szüleimnek, hogy el kéne menni az urológiára, ők hisznek a háziorvosnak és ők is azt mondják, hogy az mellékherém , ezért nem is kérnek időpontot.

2015. jan. 3. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az a mellékhere. Ne aggódj! Például a bal heréd is nagyobb, mint a jobb.
2015. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi így, hogy már több helyről is ezt hallom most már megnyugodtam.
2015. jan. 3. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:

ha el akarsz menni orvoshoz, ahhoz nem kellenek a szüleid beleegyezése, kivéve ha olyan beavatkozásra kerül sor.


A háziorvos sem hülye, igaz vannak a pályán alkalmatlan személyek, de azt te is le tudod szűrni.

2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A háziorvosom biztos, hogy alkalmas, már kb. 8 éves korom óta hozzá járunk.
2015. jan. 3. 18:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztosan a mellékhere ez.Már nagyfiú vagy ,nem a háziorvoshoz kell menni ilyen dolgokkal .Szakrendelésre .
2015. jan. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ilyenem nekem is van nyugi, nekem is most kezdett el nőni (15 f)
2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mellékhere,normális.Orvosod is jól mondta,semmi bajod ne parázz màr!


Remélem a házi orvoshoz nem a szüleid vittek el?

Vizsgálat alatt a remélem a szüleid nem voltak jelen?


15 évesen elég idős vagy,hogy a hàziorvoshoz egyedül menjél el,a csajok is egyedül mennek el,sőt nőgyógyászhoz is.


Hát biztos,hogy nem a háziorvosomnak mutogattam volna meg,főleg,ha meg nő is,meg asszisztense is van aki kb szintén mindent látot.Elég égő lett volna.


Erre van szakorvos,urológus,oda egyedül is mehetsz,csak tb kàrtya kell,meg személyi igazolvány,beutaló nem kell.Csak hogy tud ha valamikor altáji gondjaid lennének.Simàn meg kell nézni mikor van rendelése a helyi kórházban és el lehet menni.


A lányok is ha altàjékon van gond nőgyógyászhoz mennek,nem a háziorvosnak mutogatjàk.

2015. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hàzidokihoz legalább egyedül mentél be úgye?
2015. jan. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én azért csak megnézetném urológián mert a mellékhere nem a here oldalán van ott csak a heredaganat nő!
2015. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De a daganat érzéketlen, nem?
2015. jan. 9. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!