Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel bedagadt/beduzzadt...

Ma reggel bedagadt/beduzzadt a hímvesszőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Remélem elmúlik 1-2 nap alatt, máshol ezt a választ találtam, remélem nem kell csinálni semmit. Maszturbáltam is mostanában és gondolom emiatt. Azt is olvastam valahol, (bár angolul volt, nem teljesen értettem) hogy köze lehet a megfázáshoz, allergiához, náthához. Úgy hogy gondolom én megfagyok fázva és köhögök (köhögést is írta) és úgy maszturbáltam.

2015. jan. 3. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az allergia is okozhat duzzatás (pl darázscsipés).


de bármi mástól lehet. figyeld,és ha nem javul,keresd fel az orvost.

2015. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm. Ezt láttam, 1-2 nap és ha nem javul, orvos. :/ (Már elegem van az orvosokból, mindegy)
2015. jan. 3. 18:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Egészséges fiúk/férfiak akár 12 éves kortól 60-70 éves korig normálisan úgy ébrednek, hogy beduzzad nekik. Ha azonban nem múlik és akár órákig úgy marad, akkor már priapizmusról lehet szó, amit kezelni kell, mert ráadásul fájdalmas.
2015. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg a masztitól van.Nem kell annyira szoritani,lazábban sokkal élvezetesebb .Már nagyon sokan irták ezt a tünetet maszti után.Másnap már alig volt látható a duzzadás .Talán még jó piros is .
2015. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Visszagondolok, igen nagyon szorítottam...
2015. jan. 3. 18:44
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm a választ.
2015. jan. 3. 18:45
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem néhány napon belül elmúlik. Nem kell azonnal orvoshoz rohanni.
2015. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem zavaró mértékben dagadt be, hanem csak kicsit , akkor szerintem sem kell egyből orvos..
2015. jan. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Várj vele pàr napot és legközelebb legyél kíméletesebb!


De ha nem múlik el,menjél el urológiàra,csak tb kàrtya,személyi igazolvány kell,nem kell beutaló.Remélem nem lesz rá szükség.

2015. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. jan. 3. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!