Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelet inkontinenciám van!...

Vizelet inkontinenciám van! Szerintetek az mennyire fertőzésveszélyes, ha amikor reggel felkelek, és nagydolog kell, akkor bekakilok és tovább alszom és utána cserélek pelenkát?

Figyelt kérdés

anyukám szerint nagyon veszélyesés soha nem kéne csinálnom, de nem akarok hétvégén felkelni, meg puha az ágy és meleg.


15f


2015. jan. 9. 19:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
már minden vizsgálat megvolt. nem ez volt a kérdés. am előfordult már sajnos hogy bement az ágyba...
2015. jan. 9. 19:59
 12/20 anonim ***** válasza:
42%

Szegény srácnak épp elég baj az, hogy nem tudja visszatartani a vizeletét. Szörnyű, hogy ennyi empátia sincs bennetek.

Viszon a bekakákást én sem tartom jónak, akkor sem ha pelenka van rajtad. A székletürítést elég jól lehet tervezni, nem hiszem, hogy 5 órakor, alvás közben jön rád. Ha meg igen, akkor ne legyél lusta pelust cserélni.

Vagy egy másik megoldás, hogy ne aludj utána vissza. Programozd magad (agykontroll) a megfelelő viselkedésre.

2015. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszi utolsó. arra tudsz tanácsot adni hogyan programozzam át azt hogy ne 6 kor kelljen kakilnom hanem mondjuk 10 kor? mert az a baj, hogy amikor suliba megyek, felkelek 5 kor, és akkor 6 kor megyek., és megszokom. és ha nem megyek akkor arra kelek fel reggel hogy szinte már kint van a vége. tudom ez undorítóan hangzik, bocsi is érte, de egyenesen fogalmazva ez a helyzet. és ilyenkor inkább beengedem. tudom ez sem guszta, de eddig még nem volt bajom tőle. nagyon sok krémet és hintőport használok hogy ne is legen. amúgy kakira is nagyon nehezen lettem szobatiszta de pisire soha...:(
2015. jan. 10. 19:40
 14/20 anonim válasza:
76%

Szia!

Ne aggódj, nem lesz semmi bajod attól, ha esetenként bekakilsz, főleg ha még krémet is használsz a pelenkázásnál. Én napi 24 órában pelenkát hordok, és alkalmanként én is beengedem a pelusba, ha úgy alakul.

2015. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
és mekora az inkotenciád foka, és milyen pelenkát használsz
2015. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha reggelre nincs teljesen átázva a pelenkád, akkor kakilás előtt óvatosan le tudod tolni úgy, hogy nem nyúlik ki és vissza tudod venni. Én egész nap nadrágpelenkát hordok, és mivel nem érzem sem a vizeletem, sem a székletem, minden reggel elég nagy munka tisztálkodni. A Tena krémje nagyon jól véd a kipirosodás ellen.
2015. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

hétköznap is ciki ha kora hajnalban ágyba fekve az éjszakai pelenkádba bekakilsz. És csak reggel cserélsz pelenkát.


Nem tudnál félálomban aludni a reggeli ébredésig 1-2 órát. Mert mire kicseréled a pelenkádat már kellhetsz is fel reggel.

2020. jan. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én is pelusos vagyok éjjel, soha nem szoktam le, és én is reggel be szoktam kakilni ha úgy alakul. Még soha nem lett bajom pedig 19 eves vok
2020. aug. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen ha egyes felnőtt emberek éjszakára vagy akkár éjjel-nappal pelenkát kénytelenek viselni.
2020. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mostanra más 20 éves vagy. Ugye nem csinálod már ezt a bevizelést..
2020. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!