Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A borotválkozás milyen hatássa...

A borotválkozás milyen hatással van az a rcra?

Figyelt kérdés

Mindig féltem, hogy el kell majd kezdenem borotválkozni. Viszont már látom, hogy nincs visszaút, mivel a pajeszomtól kezdve fogokozatosan erősödik az arcszőrzet. Aggódom, hogy az arcom már nem lesz a régi. Elég puha bőröm van és attól félek, hogy a sok borotválás után ezt a tulajdonságát elveszítené. Milyen fajta borotva/borotva hab/egyéb szerek kellenek ahhoz, hogy az arcomat rendben tartsam, úgy hogy közben puha maradhasson? Vagy feleslegesen aggódom? Kérlek segítsetek! Illetve az első alkalom után milyen gyakorisággal kell újból szőrteleníteni? Az arcra milyen hatással van a gyantás módszer?

f16



2015. jan. 11. 10:47
 1/4 manó1235 ***** válasza:
Sztem puha marad, és akkor borotválod amikor szted már itt az ideje :D sokan dicsérik a borotvazselét bár nem tudom nő vagyok :D
2015. jan. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bőröd szerkezete a borotválástól nem fog megváltozni! Ha szükséges, nyugodtan elkezdhetsz borotválkozni!
2015. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyantázást nem a férfi arcra találták ki,a borotválkozást nem is pótolja . 2 lehetőség áll előtted a jövőt illetően.

Szakál növesztés,vagy a rendszeres borotválkozás.Ez utóbbit választotta a férfiak legnagyobb többsége.Azt ne várd ,hogy olyan maradjon a bőröd,mint pici gyerek korodban.

Vannak borotválkozás utáni bőr regeneráló szerek bőven.

Ki kell választani a megfelelőt .Hogy milyen rendszerességgel kell borotválkozni kezdetben,ezt senki nem tudja megmondani .A szőr növekedése határozza meg.

Lehet ez 1-2 vagy akár 3 hét is .

Nem kell nagy flakon habot venni.Egy kisebb Nivea nagyon megfelelne .Hozzá egy pamacsot is ajánlanék,sokan csak ugy kézzel maszatolják be magukat.A márkás 3 pengés lehúzóra sincs szűkséged .Nagyon jók a 2 pengések is .

Nagyon sok féle arc szesz van .Olyat vegyél aminek azért jó illata van,amire buknak a csajok is . Ebből is az lenne a jó,amelyik pumpás megoldásu.Egyenletesebben,könnyebben juttatod az arcodra .

Ha tudnál szerezni egy olyan pumpás pumpás üveget,mely újra tölthető,akkor csak bele kell önteni a megvett üvegből .

2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A borotválkozás az bör elsö rétegét leviszi. De ez ni cs semmilyen hatással semmire. Fepesleges aggodnodd
2015. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!