Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és már kezd...

16 éves vagyok és már kezd rendesen nőni a szakállam csak az a bajom hogy nem teljesen egyenletesen nő, ez be fog állni rendesen hogy egyenletesen nőljön?

Figyelt kérdés
Így eléggé elbaszottnak néz ki az arcom borotválkozás előtt,mert van ahol sűrűbb és sötétebb,van ahol szőkés és nem olyan sűrű (ott olyan minta nem is lenne) és az egyik oldalt alapból több van mint a másik,ugye ez nem fog így maradni és be fog állni rendesen?és ha igen,mikor?
2015. jan. 12. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Beáll. Nem egyenletes, sem sűrűséget, sem szőr vastagságot, sem pigmentáltságot tekintve még későbben sem.
2015. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is pont ilyen

L20

2015. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. igen azt gondoltam hogy nem lesz tökéletesen egyenletes,csak látszólagosan legyen az nagyjából :)
2015. jan. 12. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Be fog állni az idő mulasaval
2015. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!