Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Makkomon 6-8 lilás apró...

Makkomon 6-8 lilás apró pötty, a nemiszervem hegyén a bőr szétrepedt, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Csak a jövőhéten rendel a doki, addigra lehet, hogy magától elmúlik...

Már másodjára van ez, de a múltkor sem tudtam megmutatni orvosnak, mert mire fogadott volna, magától elmúlt...


Szex után közvetlen a legellegrosszabb az állapota. Csúnyán szétreped 8-10 hajszálvékony nagyon pici csíkban, így kis csípést érzek miatta. A fitymámon sokkal jobban lehet látni az apró vöröses lilás pöttyöket, ami általában elmúlik pár óra után, esetleg 1-2 halványabb marad.

Kentem canestennel, neogranormonnal, de egyik sem az igazi...


Mi lehet ez és mit tudnék vele itthon kezdeni?


Sosem voltam még ilyen orvosnál, hogyan tálaljam a problémáimat?

Elég kellemetlen ilyenekről beszélni...

19 vagyok, sosem volt hasonló gondom.


2015. jan. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy én viszonylag tapasztalt vagyok az ilyen dolgokban, de kép nélkül nem igazán tudom elkepzelni
2015. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fényképezd le jó minőségben, hadd lássa legalább az orvos, ha már ide nem teszed fel.
2015. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Holnap küldök képet privátban, normális fénynél, légyszi írjatok majd!

Egyébként, szexelek a barátnőmmel, ekkor a legcsúnyább, azonban eltelt legutóbb 15 perc és szinte semmi nem látszik, eltűnnek a pöttyök, a repedés marad csak.

2015. jan. 13. 22:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz privátban képet.

A leírtak alapján a páromnak is ilyen szokott lenni,de eszébe sem jut elmenni dokihoz,hiába mondom neki.

Neki is közvetlen szex után szokott meg kicsit másnap.Ha sokat csináljuk mégrosszabb a helyzet és olyankor hiába szeretnénk még,annyira fáj neki,hogy nem tudjuk:/ 20/L

2015. jan. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!