Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha az urológus nem...

Mit tegyek ha az urológus nem csinál semmit?

Figyelt kérdés

a péniszem egyre rosszabbul működik! úgy kezdődött hogy úgy éreztem a hímvesszőmbe, mintha egy lufiba vizet eresztenénk és kibuggyanna a lufi a víz nyomástól. utána egy picit belilult a hímvesszőm és nem akart felállni 2-3 napig (pont hétvégén volt.) és fájt is!! a lilulás elmúlt, de azóta egy picit vörösebb a színe a péniszemnek. nagyon megijedtem, én trombózisra vagy keringési rendellenességre gyanakodtam, szóval elmentem urológushoz, aki azt mondta hogy nincs vele semmi probléma, de mivel nem volt merevedésem ezért csinál egy ultrahangot. ott kiderült hogy nagyon enyhe visszértágulat van a bal herém fölött, de hogy ez teljesen átlagos férfiaknál és nincs vele semmi teendő. azt mondták a keringés is normális. mégis azóta teljesen megváltozott a péniszem viselkedése!

1 nem merevedik meg annyira mint régebben

2 sokkal élettelenebb

3 ernyedt állapotban vékonyabb és jobban összehúzódik, ráncolódik

4 megjelent egy-két ér

5 egy picit fölfele görbült a hímvesszőm

szóval semmi sem úgy működik mint régen. és már azóta is voltam legalább 3szor urológusnál, de mindig azt mondja hogy nincs semmi baj. Azért csinálják mert nem magánrendelésre mentem??? (két urológiai rendelésen is voltam) egyre gázabbul működik a péniszem és már nem tudom mit tegyek :/ 28/F



2015. jan. 19. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem elég alapos az urológusod, mert meg kellett volna mondja, hogy ha ő nem tud segíteni, kihez fordulhatsz még.


Ez orvosilag andrológusra tartozó probléma.

Ha nincs a környékeden andrológiai rendelés, akkor kérdezgess meg minden orvost! Másik urológust, háziorvost, sebészt, belgyógyászt. stb!

Interneten is van szakértői kérdezz-felelek sok helyen.

Az nlcafe.hu-n a válaszkeresőben van szexológus, aki hamar szokott válaszolni.

Sajnos én is tapasztalom, hogy egyre nehezebb felvilágosításhoz jutni az egészségügyben!

Magánrendelőt is érdemes nézni.

2015. jan. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként nemi betegséged lehet?

Mert a bőrgyógyászatot is meglátogathatnád akkor, végülis vannak a megjelenéssel összefüggő tünetek is (bőr), és testtájék miatt is kompetensek (nemibetegség gyanúja?).


Preferáld azokat a rendeléseket - bármilyen szakterületek is -, ahol nincs hosszú előjegyzés! Mindenképp minél több forrásból szereznék szakvéleményeket minél sürgősebben!

A betegjogi képviselőhöz is belátogatnék, hátha tud szaktanácsot is adni, no meg az elégtelen ellátás miatt közbenjárni sem árt neki.

2015. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Inkább a pszichológiát javaslom.
2015. jan. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
bőrgyógy kéne
2015. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól látja doki hogy nincs itt külőnösebb baj,főleg olyan ami rátartozna .Vannak élettani folyamatok is .Az ember egész élte folyamán végig változásokon megy keresztül .A gyenge merevedésnek több oka lehet,nem csak fizikális .Ahogy írták a pszichológushoz is belet kopogni .Milyen élettelen ,ráncos lesz majd 60 évesen.Akkor mit csinálsz,megölöd magad .A görbület meg veled születéses dolog.A férfiaknak legalább fele ilyen .

Egy urológusra még lehet azt mondani,hogy elnéz valamit.

Mikor már 2 ugyanúgy látja ,az már ugy is lehet .

Hány férfi háboroghatna ,nem ugy müködik,mint 18 évesen .

Te ugyan még a fiatalokhoz tartozol,de már a leépülő kategoriába lépegetsz.ez alatt azt értem.a tesztoszteron hormon termelés kezd vissza esni .

Summa summárum ,végezeteül azt kell hogy irjam,mint amit a melegeknek szoknak,fogadd el magad olyannak amilyen vagy .Talán még minden jobban is működik .

2015. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vakeráld be a dokinak, hogy gyakran fáj a bal heréd.... Enyhe visszérből egyből lesz 2.fokú viszér... :D Műtét oszt jóvan. :D amúgymeg a gyenge merevedésed oka ez a streszelés, tuti baj van a farkammal agyalás is rátesz....
2015. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!