Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért teszik néhány helyen...

Miért teszik néhány helyen olyan alacsonyan a piszoárokat?

Figyelt kérdés
Ha nem tartanám teljesen lefelé nem is tudnám használni.
2015. jan. 26. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, de az az elgondolásom, hogy egy magasabb férfinak könnyebb rogyasztott térdel pisilnie, mint egy kisebbnek a "feje fölé céloznia".
2015. jan. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Talán mert a helyre gyererekek is járnak és az ő méretükhöz (is) igazítják egy-egy piszoár magasságát.Szerintem.
2015. jan. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert vannak kis növésüek és gyereke is .lefelé könnyebb ,mint felfelé .Tanulj meg célozni vele .
2015. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az agyam dobom el .Te még a szabadban földre sosem pisiltél .Vagy ott a bilit tartottad alá .

Hát ez különbözteti meg a férfi nemet a lányokétól ,hogy minden helyzetben tudnak pisilni .

2015. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lmp
2015. jan. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14:49 : Ott különösen nem magad elé szokás pisilni, máskülönben a fele a nadrágodra verődik vissza.
2015. jan. 26. 14:52
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyerekek miatt tesznek alacsonyat is.
2015. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező neked nagyon gyenge pisilőd van ,ha az nadrágodra megy .Te kevered a széllel szemben nem lehet közmondással .

Bármilyen faital is vagy ,nem cserélnék vele d.

2015. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15:39 : Gyenge? A baj csak annyi, hogy nem tudom annyira legörbíteni magam elé.
2015. jan. 26. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!