Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez mitől van? Ilyet még nem...

Ez mitől van? Ilyet még nem tapasztaltam eddig.

Figyelt kérdés
Kb két napja, a péniszemen (pontosabban a makkon) apró, pattanásszerű valamik jelentek meg. Nemi betegség kizárva. Lassan egy éve nem volt szexuális kapcsolatom. Lehet Antibiotikum hatása? Nemrég beteg voltam, és felírták. Eddig semilyen antibiotikumot nem szettem. Lehet allergiás reakció?

2015. febr. 2. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyes antibiotikumok szedése után kialakulhat gombás fertőzés. Ha nem múlik el, fel kellene keresned egy bőrgyógyászt!
2015. febr. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kb. mikor múlik el? Két napja hagytam abba a szedését.
2015. febr. 2. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy orvos tudja neked megmondani. De ha tényleg gomba, azt kezelni kellene, szóval ne halogasd sokáig az orvost!
2015. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon sok oka lehet .A gyógyszeré is .Ahogy megy ki a gyógyszer hatása,ugy múlhat ez is .De lehet egy belső szerv működése miatt is .
2015. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, Augmentin volt.
2015. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!