Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van.14/f?

Fitymaszűkületem van.14/f?

Figyelt kérdés
a péniszem végén van ez a gyűrű alakú nyílás. Amikor tisztítani akarom akkor nem tudom hátrahúzni, mert túl szűk a lyuk. ( kb 3 cm a péniszem átmérője, de a lyuk csak 1 centi). Fitymaszűkületem van? Körül kell metélni?

2015. febr. 3. 16:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, és ha maszturbálok az baj?
2015. febr. 3. 16:34
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
A szükület az baj,a masztizás nem .Hogy milyen megoldás lenne a legjobb,azt orvos döntse el .De azért nem kell elsőre mindenbe bele egyezni .
2015. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%

szóval hogyha nem merev, akkor sem tudod hátrahúzni?

Igen, ez bizony szűkület, és a doki a legjobb, de ne menj bele azért a teljes körülmetélésbe...


Mellesleg a maszti egyáltalán nem baj :)

2015. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem merev állapotban se tudom, meleg fürdővízben tudob úgy hogy kicsit kint legyen a teteje.
2015. febr. 3. 17:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Doki tudná megmondani,mi a javaslat
2015. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Valószínű, hogy fitymaszűkületed van. mond el szüleidnek és mihamarabb keressetek egy urológust! Ő majd megmondja mi a teendő. A teljes körülmetélést én sem támogatom. Azért tudod rendesen tisztán tartani? A masztival semmi gond. Csináld ha jól esik!
2015. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mert van olyan is hogy csak azt a szűk gyűrűt távolítják el? és az miért jobb?
2015. febr. 3. 17:51
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Ebből circumcisio lesz. Egy orvos.
2015. febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
8 as te sem vagy orvos vagy ha az lennél akkor hozzád se mennék .Ez idő alatt a dokik magánrendelésüket csinálják,és nem a gyak.kérdéseket figyelgetik .
2015. febr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igen, ez fitymaszűkület. Éppen azért kellene kezelni, mert ha nem tudod rendesen tisztítani a péniszedet, az gyulladást okozhat,ráadásul a szűkület később akadályozhat a szexuális életedben!

A szüleiddel beszéltél már erről?

2015. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!