Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relatív fitymaszűkületem van....

Mcfunny kérdése:

Relatív fitymaszűkületem van. Ha elmegyek a Heim Pál kórházba ingyen, gyorsan meggyógyítanak?

Figyelt kérdés
Pár év után sikerült rájönnöm, hogy relatív fitymaszűkületem van. Azt olvastam másik kérdésekben, hogy elvileg 10 perces rutinműtéttel hamar megcsinálják. 17 éves vagyok.

2015. jan. 6. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Először csak megvizsgálnak. Ha műteni kell, az egy későbbi időpontban történik. A műtét valóban nem hosszú, de a teljes gyógyulás utána kb 4-6 hét.
2015. jan. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Ez minden kórházban ingyenes,kortól független .Azért csak ne nézd le ezt a "10 perces rutin műtétet ".A műtét gyakorlatilag teljesen fájdalmatlan,de az utána való kb 10 napban még az is eszed jut,miért kellett megszületned .

Nem elriasztani akarlak ,mert meg kell csinálni amit meg kell,csak felkésziteni lelkileg is mi vár rád .

Kevés itt az őszinte ember aki ezt is megírja neked,vagy műtét előtt még értelmes tanácsokat is adna .

2015. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) még azt megtudnátok mondani hogy a heim pálba melyik telefonszámon kell kérni időpontot? mert van vagy 3 orvosé meg valami sima telefon meg minden...
2015. jan. 6. 16:53
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem gyógyul meg gyorsan és nem 10 perces a műtét sem,van aki 25 és van aki 35-40 percet írt,de ha a péniszed merev és akkor nem tudod a fitymád a makk mögé húzni akkor nem feltétlenül kell körülmetélni,ezt ha lehet próbáld is elkerülni,lehet a bemetszés is jó lenne.Légy óvatos és ne dönts túl elhamarkodottan,nézz utána az összes lehetőségnek és merj kérdezni!


A fitymád mennyire tudod hàtrahúzni ha ernyedt,ill ha merev a péniszed?


Mivel még nem vagy nagykorú így ha műteni kell a szülőknek kell ebbe beleegyezniük.

2015. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!