Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van.14/f?

Fitymaszűkületem van.14/f?

Figyelt kérdés
a péniszem végén van ez a gyűrű alakú nyílás. Amikor tisztítani akarom akkor nem tudom hátrahúzni, mert túl szűk a lyuk. ( kb 3 cm a péniszem átmérője, de a lyuk csak 1 centi). Fitymaszűkületem van? Körül kell metélni?

2015. febr. 3. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt hívják fitymaszűkületnek, igen. Menjetek el vele urológushoz.
2015. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj orvoshoz! Mielőtt összeszednél valami fertőzést. Mert tisztítani sem tudod rendesen.
2015. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 miki0888 ***** válasza:
92%
Ne szenvedj vele. én is húztam- halasztottam, kifogásokat kerestem, higy hátha nem kell megműteni, de végül megcsináltattam. Ha mosni sem tudod jobban jársz ha elmész egy urológushoz
2015. febr. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Fitymaszűkület.


Meleg vízben a fitymád próbáld minden nap tornáztatni,hátrahúzogatni.Ha szerencséd lesz azt veszed észre mindig könnyebb hátrébb tudod húzni,de nagyon óvatosnak kell lenni ha bàrmilyen sebesedést,gyulladast,repedezést tapasztalnàl akkor nem szabad csinálni.


Ha a meleg vízes tornáztatás nem segít menjêl el urológushoz!


14 éves kortól egyedül is el lehet menni urológushoz (vagy akivel te szeretnél,barát,testvér,szülő,ha kísérővel mész el,akkor ha sorra kerülsz jobb ha a váróba megvàr a kísérőd és egyedül mész be az orvoshoz vizsgàlatra és csak vizsgálat után megy be ankísérőd az orvossal beszélgetni,màr elêg nagy vagybígy elég ciki lennen ha a kísérőd előtt vizsgálgatnának meg,ezért jobb ha inkább kint várakozik☺)vizsgálatra,nem kell beutaló hozzá,csak tb kártyát,személyi igazolványt,ha akinek még nincs annak diàk igazolványt kell vinni magával.


Ha műtétre lenne szükséged ahhoz szülői engedély kell!

Ês jobb a műtétet szünidőre tervezni,mert sokàig tart a gyógyulás.

Nagyon gondoljátok át ha műteni kell hogy mit választotok,jobb a metélést elkerülni,viszont sok orvos ha kell,ha nem metêlni akar.

Jobb megmondani hogy ezt szeretnéd elkerülni,mert akkor más eljárast keres és lehet elégnek találja hogy csak a fitymán lazítson,ne vágja azt le.

2015. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%

Kérdezted mért jobb ha a szűk gyűrűt szűntetik meg?

Azért mert akkor sokall kisebb részt vágnak csak meg.Így a szűkület megszűnik,de nem lesz drasztikus változás a pêniszed kinézetêben.


Míg metéléskor a makkod fedő egész bőrt levàgják,,tehát nagyobb felületet érinttehát ott többé nem lesz bőr,ez egyből látható mindenki számàra,hiszen lankad állapotban sem lesz rajta bőr,csak,a makkod csupasz marad,a makk hirtelen fedettlenné válik ami érzékenységet okozhat stb

2015. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Már augusztusban megcsináltam, de nem választhattam hogy milyet akarok, csak elküldtek mindenre aztán kész..

most a makkom teljesen kilátszik és mükszik is :D

2015. nov. 21. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!