Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ideális férfi farmer?

Ideális férfi farmer?

Figyelt kérdés

Mondta orvos is, interneten is olvastam, hogy a csőnadrágok férfiaknak nem ideálisak, mert húgyúti fertőzéstől a meddőségig bajt okozhatnak.

Most szeretnék néhány farmert venni, eddig 501-es Levi's-t hordtam, ami tetszik, kényelmes s strapabíró. Szeretnék valami újabb fazon felé is nyitni, mert egy-két ruhadarabbal jobb, mondjuk egy slim-fit farmer.

Károsak a slim-fit farmerek is? Nem találtam infót erről már...

Itt van néhány kép:

[link] --- Ilyesmit hordok mostanában


[link] --- Slim-fit fazon



2015. febr. 8. 12:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Slim fit..az a csőnadrág...kb


Levis 506-507?

Jobbannéz ki mint az 501....


Mustanpgban vannak még jó, és mondjuk űgy egészséges fazonok..


Ezek a csőnadragok a viselők 20%ának allnak max jól, és meg rajtuk sem tetszik..egyáltalán nem férfiasak

2015. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most nézem van 506-osom is, elég hasonló az 501-hez.

Nem a skinny a csőnadrág?

2015. febr. 8. 12:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Azet írtam hogy kb...

Nem feszül annyira, de ha valaki nem gebe,makoor annak a slim fitt is feszül


Én nő vagyok,, a skinny és a slim fitt között nőben pl anyni a lülönbség, hogy az előbbibe. Alábfejemet is alig tudom bedugni, az utőbbinal a bokamnál lazább, nem feszül..

Férfiban persze ennyire nem passzosak..de a lenyeget érted gondolom..

Igen,az 506 és 501 fenékben tér el leginkább

2015. febr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jah azért vagyok otthon, mert a férjem is 506-ot hord, vagy olyan stílusút ha nem levis és én is hordok levist is..

Sőt tesóm is édesapám is..:)


Úgyhogy fazonban otthon vagyok...

2015. febr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem menj el prőbálni..

Lehet neked jól áll..és ha eddig lazább nadrágot hordtal, akkor azonnal érezni fogod,mha nem kényelmes..a mai divatmajmok inkább leszorítják és kenyelmetlenkednek..csak a divat miatt, viszont aki figyel érzi ha nem ok...

2015. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem maradok ezeknél a fazonoknál. 183cm vagyok, majdnem 80kg. Vádlimon meg a bokámon tutira tapadna. Nem kérek csőnadrágokat :DDD
2015. febr. 8. 12:46
 7/11 A kérdező kommentje:

Véleményem szerint a divat nem itt kezdődik, hogy tornacipőt veszek télen a szövetkabáthoz s más hasonló ismérvekkel...

Nem szeretem én se ha combra simul, még be is vág...

2015. febr. 8. 12:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Első szempont ,hogy kényelmes legyen ,aztán jöhet a divat .

De v3hetsz divatosat is ,aztán ne csodálkozz azokon,melyeket olvastál .

2015. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megmagyarázta az előző kommentelő, mi a különbség a skinny s slim-fit fazon között. Ennek fényében rájöttem, nekem nem lenne kényelmes. Maradok a régi 501-nél...
2015. febr. 8. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztreccs anyagú farmert vegyél, az kényelmes lesz, lehet akármilyen feszülős fazonú is. Nyúlni fog ahol kell, és nem lesz káros, mert nem fog nyomni sehol. :)
2015. febr. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!