Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körömvirág kenőcs jó a pénisz...

Körömvirág kenőcs jó a pénisz fertőtlenítésére, tisztán tartására?

Figyelt kérdés
Csak általános higiénia szempontjából kérdezem. Pl sima megmosás, fürdés után bekenni vele. Úgy hallottam, hogy hasznos.
2015. febr. 16. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Végül is kenheted vele, de figyelj oda, hogy a jó minőségű körömvirág-krém sárgíthatja a bőrt.
2015. febr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyikre sem


de a bőrt táplálja

2015. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem felesleges kenni vele, ha semmi bajod.

Ha valami bajod van, akkor meg ez nem jó rá.

Én nem kenném, mert talán pont ettől lesz valami bajod. Eléggé zsíros krém, nem hiszem, hogy beszívná a bőr, szerintem csak olyan nedves, áporodott lesz tőle, ami inkább elősegíti, hogy valami bajod legyen.

Elég ha normálisan tisztálkodsz.

2015. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fertőtlenitésre fertőtlenitő szer kell.A körömvirág meg ápoló krém .A makk kiszáradása ellen biztosan jó .
2015. febr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor túl sok volt a marokmarcsa, és már repedezik ki a makkom, akkor én azt szoktam rá kenni. Arra bevált.
2015. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. febr. 17. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!