Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexeltem fitymafék műtét...

Szexeltem fitymafék műtét után 5 héttel és egy pöty de tényleg csak egy pötty vér kijött a fékből egy ponton most akkor megint műteni kell vagy mi lesz meggyógyul magától?

Figyelt kérdés
csak egy piros pont látszik de egyáltalán nem jött vér csak egy pöty
2015. febr. 17. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azzal se mentél sokra, hogy mentél tovább a magad feje után, ahogy a topikjaiddal is csak magadat égetted le itt mindenki előtt!


Kicsi az előjel, nagy a baj!

Légy férfi, használd azt a kevés eszedet, amid van és oldd meg magad, amit megcsináltál magadnak! Úgyse hallgatnál az okosabbra...úgyis jobban tudod...

2015. febr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
"kicsi az előjel nagy a baj" ????
2015. febr. 18. 14:44
 13/14 A kérdező kommentje:
azért valamit írthatnál attól ,hogy egy segg vagyok amit tudok is megdoblak egy zöldkézzel
2015. febr. 18. 14:44
 14/14 anonim ***** válasza:

"Megdobsz egy zöldkézzel??" :D

De nagylelkű vagy! :D Komolyan mondom, ez már szánalmasan nevetséges. Ennél lejjebb süllyedni nem tudsz? :D


Úgy mégis szerinted mit ér egy zöldkéz, mikor a többség még a hasznos kommenteket is folyton lepontozza? Sz**rt se!


Hogy mit akartam mondani, meg majd rájössz magad. Úgy gondolom itt a fórumon sok segítséget megkaptál, itt is, feltételezem privátban is, hallgattál te valamelyikre is?

Feltételezéses alapon, ha igen, most nem itt ri.nyál.sz, hanem intézkedsz. De mivel minden, amit mondunk falrahányt borsó, így tanulj tinó (még nagyobb) ök.ör lesz belőled!


Ezek alapján azon se lepődök meg, hogy az önbizalmad a béka s.egge alatt van, hisz önfejű vagy és állandóan ésszerűtlenül cselekszel. Talán nem itt lennél, és itt mi se így állnánk hozzá(d), ha helyesen cselekedtél volna, nem ennyire balf.sz módon, ahogy eddig! Minden jót! :D

2015. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!