Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mire utalnak ezek a jelek...

Mire utalnak ezek a jelek (lent találod)? ( ha lehet hamar fogadnék válaszokat)

Figyelt kérdés

12/F vagyok,spermaömlésem még nem volt,140-141cm magas vagyok,33-34kg,a vesszőm:7.5cm,masztrubálok,a makkot álló helyzetben elég nehezen tudom láthatóvá tenni, lehúzni a bőrt róla, de lankadt, normál módban lazán feltudom húzni,letudom húzni a bőrt a makkról. Ezek utalnak valami rosszra?Vagy teljesen normálisan fejlődök?



Kérem normális, érthető emberek válaszoljanak!


2010. febr. 12. 16:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy a heverődnek milyen a huzatja, tisztítható-e rendesen. Miért tulajdonítasz fontosságot a víziló alaknak?
2010. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mondom, még nem volt spermaömlésen, de igen tisztítható!
2010. febr. 13. 18:13
 13/14 anonim ***** válasza:

Na jó, kezd a kérdés komolytalanná válni, éppen ezért hasznos lenne tisztázni néhány dolgot.



Kérdező!


A "02-12 16:50"-kor írt kommentedet légy szíves fejtsd ki ért7őbben, mert amit írtál, abból számomra szinte semmi sem vili, és nem érzem magamat értetlennek. Hogy keveredik ide az 1x1-es vízilóheverő, vagy miacsuda... Mit akarsz azzal mondani? (Jó lenne ha ezt elmagyaráznád, mert félreértés, és később akár szívatás tárgyát is képez7né ez, ha ezt nem tisztáznád!)


* Bőr húzásos módszer = ?? Ez most a fityma le-fel történő húzogatását, önkielégítés v. fitymatágítás céljából??

** Spermaömlés = !! Ezt valójában magömlésnek hívják, ahogyan azt a 02-12 16:17-es (21L) hozzászóló nagyon helyesen korrigálni próbálta. Ezt így, hogy "spermaömlés" még soha, sehol nem hallottam/-tuk.



_ Amit még megkérdeznék, hogy azt feltételezem a fenti kiegészítésből az alapkérdés alatt, hogy a makkodon túlmegy-e a fitymád. Jól sejtem? Ha igen, a vége nem rojtosodik össze?

_ Orvos (Gyermekorvosod, Iskolaorvos...) vizsgálta-e már a brédet ill. húzta-e már hátra a fitymádat? Ha igen, ők mit állapítottak meg?

_ A családod valamelyik tagját, szüleidet beavattad már ebbe a problémádba? Tudnak róla, hogy téged ez a dolog foglalkoztat? Vagy túl szégyellősnek érzed magad ahhoz, hogy ezt meg merd kérdezni tőlük, meg merd mutatni nekik!?


Üdv: EE

2010. febr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha itt nem mersz válaszolni, megteheted priviben is,...


EE

2010. febr. 18. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!