Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sex közben nem áll föl, ti...

Joker0012 kérdése:

Sex közben nem áll föl, ti hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ugye egyszer már írtam, hogy a farkam sex közben nem áll föl, stresz,lelki eredetű probléma, szorongás, félelem ugye ezek az indokok lehetnek, legalábbis ezeket írták a kérdésemre, impotens nem lehetek (bebaszna 17 éves koromban), mert egyébként föl áll maszturbálásnál...

Az első sexnél, mikor a szűzességem el vesztettem 6 napja, akkor tökéletesen működött, de utánna már a másik 2 alkalomnál nem (az egyik előtt ki vertem)

Nos a kérdése adott, ti az ilyen gondotokat hogyan oldottátok meg ?



2015. febr. 21. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

szexelj olyannak akit kivansz

nekem pl. a duci nagymelluek szoros nunival :)

2015. febr. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Barátnőm... És Szeretem... Kívánom... :)
2015. febr. 21. 23:20
 3/5 anonim ***** válasza:
a kupakod kicsit simogasd vagy nyald a p..ját és tuti feláll
2015. febr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
bízd rá, feküdj hátra és mond neki hogy állítsa föl. Te csak lehunyod a szemed és lazítasz.
2015. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tulságosan rágörcsölsz.Attól félsz hogy nem tudod teljesiteni ami bevállaltál,benned van a megfelelési tudat.

Ez viszont le blokkol .Ne felejtsed,a szex az agyban játszódik,a pö**ünk csak kellék hozzá.

Én ezt úgy oldottam meg,ha lesz szex akkor lesz,ha nem akkor majd legközelebb.Elmúlott a lelki teher,és úgy ment minden ahogy menni kellett .De ezt a barátnődnek is tudni kell .

2015. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!