Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapig voltam együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapig voltam együtt a párommal, távkapcsolat volt. Ő azt mondta, szünetet akar (közben szexuális tapasztalatokat gyűjteni) és később lehet köztünk újra kapcsolat. Voltatok már ilyen szituációban? Hogyan oldottátok meg? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Ő szakított velem. Rá 2 hónapra találkoztunk.

Egyszerűen nem tudtam, hogy viselkedjek vele. Nem mertem semmit tenni. Megcsókolhatom-e, megfoghatom -e a kezét... Szóval nem mertem közeledni felé, hagytam, hogy ő cselekedjen. Persze elég volt egyetlen ölelése és máris bőgni kezdtem a feltörő emlékek miatt. Végülis szexig fajultak a dolgok :)

Tudom, hogy nem helyes, mivel én még mindig szeretem és nincs lezárva bennem a kapcsolat és ezzel ő is tisztában van. Nehéz eldönteni, hogy most csak a szexuális igényeinek kielégítésére akar használni (mert még tudomásom szerint nem jött össze 1 kaland sem neki), vagy "melegen tartani a kapcsolatot". Azt mondta, most nem fog várni 2 hónapot a talival, hanem 1-2 héten belül újra találkozunk.

Szeretném, ha újra összejönnénk, de valahol tudom, hogy vele soha nem lesz tökéletes a kapcsolat. Tudom, hogy vissza kéne utasítanom, de valahogy a szeretet győz és képtelen vagyok elküldeni a pics*ba, pedig megérdemelné...


Ezzel egy ördögi körbe kerültem, szeretővé váltam? Voltatok már ilyen helyzetben? Mi lett a vége?


2009. febr. 23. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"mert még tudomásom szerint nem jött össze 1 kaland sem neki"

Ismered azt a mondást, hogy ha ló nincs jó a szamár is? Ha összejött volna neki egy kapcsolat, akkor biztos nem lenne veled. Magad mondtad ki. Bár számomra érdekes, hogy hogy tudsz mellette lenni miközben egy hónapja még mással szeretkezett. Gondolom még mindig a régi emlékekben élsz, azért akarod visszakapni. Az eszed azt mondja, hogy ebből nem lesz semmi, a szíved meg persze vele lenne. De csakis azért mert ragaszkodsz a régi emlékekhez. Ha mindenáron el akarsz veszni a rózsaszín ködben, tedd úgy, hogy a legkevésbé fájjon utána.

2009. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ha összejön vkivel, akár csak 1 éjszakára is, akkor felejtsen el. Szóljon róla, és én is, ha nekem lenne új kapcsolatom. Ebben egyeztünk meg. Természetesen nem akarnék már tőle semmit, ha mással kavarna.
2009. febr. 23. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolod meg is fogja mondani? Naiv vagy ha így gondolod. Ne legyél felelőltlen!
2009. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért akart szünetet, hogy több munkát tudjon vállalni, hogy vehessen egy gyűrűt és megkérje a kezed*.*
2015. máj. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!