Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor fog teljesen megerősödni?

Mikor fog teljesen megerősödni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az arcszőrzetemről lenne szó. 19 éves fiú vagyok, és a bajszom, meg a szakállam már sűrű, és fekete.. Viszont az arcom két oldalán csak szőke szőrszálak vannak még, 1-2 fekete van. Úgymond teljesen szőrös már az arcom, mert fényben látni a szőke szőrszálakat, és teljes már az arcszőrzetem csak még nem feketedik. Körülbelül mennyi idő lehet, amíg elkezd teljesen feketedni? Köszi a válaszokat!

2015. febr. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezt előre nem tudhatjuk. Még van pár éved, de az is lehet, hogy ilyen típus vagy és később sem lesz túl erős az arcszőrzeted.
2015. febr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Már ugy izgultam 79 % os,hogy nem leszel itt ,és ki fogja akkor ezt a kérdést ilyen szakszerűen megválaszolni .
2015. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jogos, hogy erre nem is lehet konkrét választ adni. Csak zavar, hogy teljesen szőrös az arcom mindenhol, és csak a bajszom és a szakállam látszik normálisan.
2015. febr. 22. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha így nem tetszik, akkor borotváld le, mást egyelőre nem tehetsz! Néhány év és kiderül, hogy besötétedik-e. Ha igen, ráérsz majd akkor szakállat vagy borostát növeszteni.
2015. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja, nem változik már. Marhára úgy hordom, ahogy van. Nem szándékosan növesztem persze, hanem mezei hanyagságból. Eddig senkinek se volt kifogása ellene, meg akik ilyesmin leakadnak azokkal tényleg semmi dolgom szerintem, még jó is, hogy maguk lengetik a "gyökér vagyok, szeressetek!" zászlót.
2015. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HybridDoozer válasza:
ha a fanszőrzeted sűrűn borotválod az arcodon is sűrűbb és dúsabb szőr fog nőni ! ez genetika.....
2015. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!