Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Krónikus gáttáji fájdalom és...

Krónikus gáttáji fájdalom és izomfájdalom a péniszben lehet a túl sok maszturbáció eredménye? Mit tegyek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy valami fertőzés, vagy más. Urológusnál sokszor voltam, hol mutatott ki fertőzést, hol nem. Több antibiotikum-kúrát végigcsináltam már. Önkielégítés után nagyon szokott fájni a prosztatám környéke, a húgycsövemben meg olyan érzés, mintha valami belülről szurkálná. Egyszer voltam proktológusnál, az urológus javaslatára, hogy kizárjuk az aranyeret. Azt mondta, semmit nem lát, de már sok fiatalember fordult hozzá ugyanilyen panaszokkal és talán csak a stressz miatt van. Lehetséges ez?
2015. febr. 23. 13:18
 1/8 anonim válasza:
91%
Nekem akkor szokott fájnina péniszem. Ha kiverem és kijön amennyi kijön de nem húzok még rá utána párat hogy mind kijöjjön. Na ekkor akár órákig fáj és 5 percenként kell posilnem.
2015. febr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok orvos de szerintem csak a prosztata lehet ahonnan a fájdalom kisúgározhat .Gondolkodjunk logikusan.

Mi van legjobban igénybe véve masztikor.Na nem az ...,hanem a prosztata.Ez idő alatt kell neki megtermelni azt a váladék mennyiséget,ami szállitja majd a spermiumokat.Ez legalább a 70% ot teszi ki a kijövő ondónak.A prosztata is tud gyengélkedni .

2015. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, mert, míg régebben akkor csináltam, ha eleve felizgultam, ma már rutinszerűen, lefekvés után csinálom, és előtte nem izgatom fel magam, csak kicsit fantáziálok.
2015. febr. 23. 14:03
 4/8 anonim válasza:
Szóval nem egészséges ha valaki minden nap maszrurbál vagy szexel?
2015. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladás. Főleg hogy írod, hogy néha kimutatott neked fertőzést. Aki már egyszer fertőzést kapott a húgyutakban, annak kiújulhat újra. Gáttáji fájdalom is a prostatitist igazolja.
2015. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen problémám volt. Ajánlom figyelmedbe a Kriston intim tornát. Illetve ha netán nagyon szorongatnád a szerszámot akkor az is baj lehet. Ülő életmód kerülendő, kardiovaszkuláris edzés pedig hasznos. Megfelelő vitaminok, táplálék bevitele, kellő alvás. Tehát úgy nagyjából az egészségre érdemes odafigyelni. :) 28F
2015. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Prosztatagyulladás. Főleg hogy írod, hogy néha kimutatott neked fertőzést. Aki már egyszer fertőzést kapott a húgyutakban, annak kiújulhat újra. Gáttáji fájdalom is a prostatitist igazolja."



Ez esetben mi a megoldás?



"Ülő életmód kerülendő,"



Jó vicc, egyetemista vagyok, egész nap ülök. Mégis hogy kerülhetném el?


"kardiovaszkuláris edzés pedig hasznos."



Az mi?

2015. febr. 24. 00:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladás esetén urológushoz kell menni. Valószínűleg bakteriális, és antibiotikumot fognak kiírni. Vesznek vizeletet, törletet vagy ondót. És aszerint írnak ki tabit. Viszont nem hallottam még senkit aki két hónap AB szedés után meggyógyult. Többnyire 3 hónap kell. Én fél éve szenvedek ebben, de valakinek évekig elhúzódhat a betegség.
2015. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!