Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vajon milyen lesz az eredmény?

Vajon milyen lesz az eredmény?

Figyelt kérdés
Az én drága tatámról ma tudtam meg , hogy valami baja van már vagy két hónapja nem érzi jól magát.De amit ma halottam el küldte őt a család orvos egy urológushoz. Mert vizeletcsepegést észlelt gyakran éjjel nem tud aludni vettek tőle már vér mintát is meg más vizsgáltokat is elvégeztek talán prosztotája van.Lehet daganatos is nem volna meg lepő hisz az én nagymamám is rákban hunyt el..Két hét mulva megy az eredményekért annyira félek ,hogy elveszithetem őt folzton csak sirok.Anyu azt mondta ne emészem előre magam mert nem biztos ,hogy nagy baj van de még is nem birnám őt is elvesziteni.

2015. febr. 26. 19:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
prosztatája van rosszul irtam
2015. febr. 26. 19:19
 2/14 A kérdező kommentje:
jah és 70 éves
2015. febr. 26. 19:20
 3/14 gömbicica ***** válasza:
73%

prosztatája minden férfiembernek van.

prosztamegnagyobbodása lehet a Tatádnak. Ez sajnos idős korban előforduló betegség.

Lehet banális, de lehet komoly betegség előfutára is.

Egyáltalán nem biztos, hogy nagy baj van.


Természetes dolog, hogy féltjük szeretteinket, és bennünk van a félsz, mindig a legrosszabbra gondolunk.


Rendszeres szürés esetén ilyen kevésbé fordulhat elő, mert ha valami elváltozás van, akkor közbe lehet avatkozni.


Tökmagolaj nagyon jó hatásu tud lenni.


[link]


éjszakai vizelés, napközben gyakrabban kell menni,

lehet nem ér időbe WC-ra, a vizeletsugár kisebb


ezek a prosztatamegnagyobbodás tünetei.


A speciális labor, az UH vizsgálat, a tapintásos vizsgálat igy egyben tökéletes képet ad :-)


nyugi!! PSH szint jó,akkor semmi gond)


Tényleg ne sirj ) főleg ha semmi nem utal egyenlőre arra,hogy akár daganata lenne.


Egyébként a férfiaknak olyan természetesen kéne járni egy urológushoz panaszmentes állapotban is, mint a nőknek a nőgyógyászhoz!!!

2015. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad!! Ebben a korban már jönnek a gondok, problémák, de ez nem jelenti a véget.

Az emberi szervezet annyi mindent kibír!!!

Ne sirasd, főleg ne előtte.

2015. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!:(
2015. febr. 26. 19:39
 6/14 anonim ***** válasza:
7%
Előbb utóbb vége, fogadd el, és ne rinyálj!
2015. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mindig vanak ilyen emberek mind te de én bizok benne hogy semmi baj nem lesz.Megnézném magad az én helyzetembe te hogy álnál hozzá!!!!
2015. febr. 26. 19:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem már sajnos 15 éves koromban meghalt papám, utána jött mamám, és végül apám. Szóval én csak így tudok hozzá állni. Lehet kicsit nyers voltam, de ilyen az élet. Reméljük nem lesz semmi baja papádnak, de ha mégis, akkor törődj bele.
2015. febr. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
80%
van ilyen speciális gyógyszer és biztos hogy meg fog gyógyulni légy nyugodt ne sírj hanam imádkozz sokat ha sírsz akkor a belsőd is sír" ne légy szomorú meg fog BIZTOS gyógyulni! :)
2015. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos hogy rosszindulatú, ha még daganat, vagy megnagyobbodásról is van szó.
2015. márc. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!