Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen nemi betegség?...

Ez milyen nemi betegség? Orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán eszrevettem a makkom pereme alatt alatt jobb es bal oldalt is 1-1 piris kis pontot. Nem tulajdonitottam tul nagy figyelmet rá. Maskor is volt ilyen hogy keményebben szexeltem a barátnőmmel es kidorzsölödött. Olyasmi volt mint egy horzsolás talán. Égett ha levegőn volt és viszketett. Most este már kicsit cidrisebb a helyzet. Tőbb ez a piros folt.ezi lehet?
2015. febr. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én első körben canestennel próbálnám meg kezelni, mert lehet candida fertőzés. Ha 1 hét múlva sem múlik el, vagy rosszabbodik a helyzet, akkor bőr-és nemibeteg gondozó!
2015. febr. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bevérzésnek gondolom így elsőre. Máshol nincs ilyen rajtad?
2015. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs. Este be volt picit pűffedve. Most már jobb. Barátnőm panaszkodott hogy viszket nekimeg csíp. Kenegeti most valamivel magát.szerintem róla jőtt át
2015. febr. 27. 09:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neki is ilyen problémája van, akkor együtt, egyidőben kéne kezeltetni magatokat!
2015. febr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eggyüt menjetek,kezelenek majd
2015. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Barátnőd elmehetne nőgyógyászhoz,te meg urológushoz.A piros pôtty gomba lehet,tudsz rá canesten krémet venni,a barátnőd meg hüvely kúpot vegyen és krémet is canestenből.És sexet pár hétre felejtsétek el.
2015. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!