Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után meddig lesz...

Körülmetélés után meddig lesz érzékeny a makk?

Figyelt kérdés
4 hete metéltek körül. A nadrágban már meg sem érzem, sportnál se (szűk boxert hordok). Azonban ha például megtörlöm torölközővel, vakarom enyhén, stb. akkor bizony elég kellemetlen (nem fáj, de kellemetlen). Ez gondolom szexnél sem lesz másképp, de arra várok még 2 hetet. Meddig tart ez?
2015. márc. 7. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 4 hónapja metéltek körül. Törölköző még mindig irritálja néha.
2015. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

nekem mikor így voltam bármi hozzá ért állt, és mindig fel voltam izgulva xd

kb 2 hóanap volt nekem

2015. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
2-3 hónapig még ilyen lehet
2015. márc. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Remélhetőleg csak 2-3 hónap,de volt itt aki extrém esetet írt 10 éve után még mindig,de szerintem ez ritka mint a fehér holló.

Muszály volt a műtét?

2015. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Ez egyénenként változó.Van akinél 1-2 hónap,vagy fél év ,esetleg 1 is .

Most inkább az orvosi ,leírást mondanám.A makkon 50 érző idegvégződés található.Ezek a gatya súrlódásától egyre jobban veszitik el érzékenységüket .Végül is elsorvadnak

Ez miatt birják tovább a szexet,de akkora érzelemre nem tesznek szert,mint a fitymások

2015. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Előző, ezt milyen szakirodalomból idézted?
2015. márc. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Laza alsógatyát hordjál. A férfiasságod majd meghálálja...
2015. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

5\7-es nem írt hüly eséget,erről több orvosi cikkben is lehetet olvasni!


A fityma nem hiába van ott és ha nincs vele semmi gond akkor nem értem mért kell azt lecsonkolni.

Emberi gyengeségre utal, ha soha semmi baja nem volt vele,nem zavarta eddig és valaki képes ilyenre rávenni.

Csak fiú gyerek ne szülessen ilyen kapcsolatból mert majd a picit is hosszadalmas fájdalmaknak fogja kitenni,láttam videot,jól megkínoztàk a saját gyerekük,hàt gratula az ilyen szülőknek.

2015. márc. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen muszaj volt (pontos j!!!) mert szex kozben felszakadhatott volna a szukulet miatt. De nem bantam meg, a szex sokkal jobb erzes, nem kell szegyenkeznem es felnem hogy felszakad, nem budos (mert ha napi 4x mosod is lesz szaga) es optikailag is sokat dob rajta. Az mar csak hab a tortan hogy tovabb birom ;). Az ilyen "csonkolas, kiszarad" meg hulyeseg. Ha nekik lenne betegseguk is megcsinaltatnak es selymes lett nem kiszaradt.
2015. márc. 12. 06:14
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Te tudod,de csodálkozz hogy ha lezsid. ..,megleszólnak.


Az most megint más hogy ha valakinek olyan súlyos a szűkülete,hogy muszály a műtét,azt mêg én is elfogadom.Olyankor nincs más megoldás.



Szebb nem lesz,nem szép a csupasz makk látványa,meg a makk mögött lévő körgyűrű is.Nem hiába hogy nomád,sivatagban, meg kővel agyon dobáló népektől,meg vallási robbogatoktól ered ez az egész.


Amúgy igen is van száraz,érzékeny makk.Erről is sokan beszámoltak,meg van aki sikosítóra kényszerű.Ilyen sajnos van.


Örülj,hogy téged nem érint,nem érzékeny a bőröd.

2015. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!