Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mióta rendszereződött a szex...

Mióta rendszereződött a szex asszonykával, azóta egyre "kevesebbet bírok", ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Az ejakulációra* gondolok. Régebben bírtam majdnem egy órán keresztül, úgy hogy nem is kellett elmenni*, de mostanában 10 perc után szabályosan kell, és lassítanom kell az amúgy sem gyors tempóból. Gumi nélkül, fogamzásgátlással. Hetente 3-4-szer maszturbálok(mivel sajnos sokat dolgozok így heti 1 menet jut asszonnyal). 24 éves férfi létemre, ez normális, esetleg tudtok valami technikát, hogy hogyan bírhatnám tovább?

2015. márc. 7. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
No, ennek a fele se igaz. Egy óra folyamatos dugást nem bír sem ember, sem asszony. A tíz perc talán reális lehet, az előjátékkal együtt. De hogy miért kell ez előtt 3-4 szer maszturbálni, azt fel nem foghatom. És hogy miért csak heti egy jut az asszonyra, azt sem értem.
2015. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak az 1 órás aktusban nem hiszek.
2015. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugjál minden nap. Megfelelő előjáték esetén elég a 10 perc is.
2015. márc. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1: Azért, mert neked nem volt részed több órás szexben, még másnak lehet ;) :D
2015. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hé! Az sem folyamatos 1 órás volt, csak egymás után két hosszú menet, fél-fél órásak! Elméletben a gumiban a férfiak érzéstelenednek, így is van, csak azt meg se asszony se én nem szeretjük, mivel nem természetes. Szóval, esetleg szex előtt verjem ki többször, vagy inkább csak aktus után? Azért heti 1, mert pont így érünk rá, nekünk ez Fix, alig látjuk egymást a munka miatt.
2015. márc. 9. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!